• Przechowalnia 0
 • Dodatki do Aeon's End oraz dodruk 51. stanu
  Dzisiaj mamy dwie małe wiadomości,


  Coś dla fanów gry karcianej Aeon's End. W przedsprzedaży pojawia się nie jeden, a dwa dodatki do tej wspaniełej gry, szczególnie wielbionej przez wszystkich tych którzy grają w pojedynkę. Dodatek Bezimienni zawiera dwa nowe Nemezis, z którymi będziemy mogli stoczyć morderczą walkę w obronie Gravehold, natomiast dodatek Czeluście, skupia się na nowych bohaterach, których dostaniemy tutaj aż trzech. Oczywiście oba rozszerzenia zawierają nowe karty graczy, które urozmaicą Wam rozgrywkę i pozwolą sprostać nowym zagrożeniom. "Must have" dla każdego fana Aeon's End.
  Premiera już niebawem, bo w okolicach marca.


  51 Stan: Master Set
  Stara już gra, ale jakże znakomita i jak bardzo porządana - świadczą o tym liczne pytania jakie od Was dostajemy odnośnie jej dostępności. Oto i jest, długo wyczekiwany dodruk świetnej gry strategicznej w której będziecie mogli zagłębić się w postapokaliptyczną walkę o wpływy nad spustoszonymi terytoriami. 

  To już wszystko na dzisiaj, ale... na dniach spodziewajcie się kolejnej wiadomości od nas - czegoś zupełnie nowego ze świata Gwiezdnych Wojen... nasz Imperator już zaciera ręce.

  Pozdrawiamy,

  DragonEye
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.