• Przechowalnia 0
 • Dodatki do Nemesis

  Nemesis - gra planszowa
  W kosmosie być może nikt nie usłyszy Twojego krzyku kiedy po raz kolejny kapsuła ratunkowa odlatuje tuż przed tym, gdy miałeś do niej wejść... być może nikt nie usłyszy też twego krzyku kiedy jeden z Twych współgraczy okaże się podstępnym zdrajcą... być może nikt też nie usłyszy twego krzyku gdy będąc o krok od zahibernowania się, w pomieszczeniu wybuchnie pożar, pojawi się Królowa i ktoś na dobitkę wrzuci tam granat... nie usłyszy, ale... na pewno zobaczy! Zobaczy jak wygląda Twoja plansza do Nemesisa i z jakich komponentów korzystasz! Teraz, dzięki DragonEye, możesz dać upust swojej próżności i wrzucić na Instagrama fotkę z wypasionymi elementami wykonanymi z prawdziwego plastiku! Kapsuły, drzwi, jaja intruzów, a do tego uroczo niepokojące figurki kotów i królewskich obcych... ah, cierń w oku sąsiada. Na pewno będzie zazdrościł, na pewno nie jeden włos mu posiwieje! Nie zwlekaj więc już dłużej i odpicuj sobie Nemesisa!

  Prezentujemy zestaw dodatków do Nemesis, które sprawią, że wasze rozgrywki zyskają na klimacie i poprawią i tak rewelacyjne wrażenia z tej niesamowitej gry. Na szczególną uwagę zasługują plastikowe tereny, które świetnie wpasowują się w klimat - wystarczy, że raz z nimi zagracie i nigdy więcej nie będziecie już chcieli powracać do kartonowych elementów. Polecamy!

  Jednocześnie, korzystając z okazji, informujemy, że dodruk gry Nemesis planowany jest na II lub III kwartał tego roku.
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.