• Przechowalnia 0
 • Dodruki z Galakty!


  Świetna wiadomość dla wszystkich, którzy oczekują na pewne znakomite tytuły ze stajni wydawnictwa Galakta! Na przełomie sierpnia i września planowane są następujące dodruki:

  Star Wars: Rebelia - gra planszowa
  Star wars: Rebelia

  Imperator powraca w pełnej chwale w tej doskonałej grze dla dwóch graczy (choć można i grać w czterech), gdzie będziecie toczyli zmagania na skalę galaktyki, pomiędzy ukrywającą się i działającą z zaskoczenia Rebelią, a siłami Imperium, którego żelazna pięść zaciska się coraz bardziej na gardłach buntowników. Doskonała pozycja nie tylko dla fanów Star Wars (dla nich to pozycja obowiązkowa), ale dla każdego, kto lubi gry w których podczas rozgrywki tworzy się unikalna historia na wielką skalę. Polecamy!


  Descent: Wędrówki w Mroku - Kruczy Dwór

  Długo wyczekiwany dodatek do znakomitej gry przygodowej osadzonej w fantastycznym świecie pełnym magii, walk na miecze i potężnych przeciwników. Czy jesteście na tyle odważni, aby wstąpić pomiędzy zmurszałe progi Kruczego Dworu i stanąć oko w oko z tajemniczym Skarnem? Na pewno jesteście - zapraszamy!


  Gra o Tron: Gra Planszowa - Matka Smoków

  No i jest dodruk dodatku, który poprzednio rozszedł się jeszcze przed swoją premierą. Rozszerzenie jest spore, bo dodaje dodatkową mapę, dwa kolejne rody (Arynów i Targaryenów), karty wasali, karty Żelaznego Banku, oraz oczywiście nowe zasady wraz z elementami pozwalającymi cieszyć się grą w nawet osiem osób. Westeros jeszcze nigdy nie było tak pełne intryg, a kierując jednym z rodów walczących o dominację, sprawdzisz się jako wybitny strateg lub genialny dyplomata... możliwości zwycięstwa jest tutaj wiele... tak jak i okazji do wbicia noża w plecy przeciwnikom.
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.