English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Dorfromantik: Gra planszowa - edycja polska

  Dorfromantik - gra planszowa
  Szumiące rzeki, szeleszczące lasy, pola pszenicy kołyszące się na wietrze a tu i ówdzie urocza mała wioska - oto właśnie Dorfromantik. Gry komputerowe często przenikają do naszego planszówkowego świata i tak też stało się w tym przypadku. Studio Toukana Interactive stworzyło grę, która zachwyciła społeczność graczy odkąd pojawiła się ona we wczesnym dostępie w 2021 rok i do dzisiaj zdobyła liczne, prestiżowe nagrody. Teraz, dzięki wydawnictwu IUVI Games polska edycja tej popularnej gry może trafić na Wasze stoły w formie rewelacyjnej planszówki, która już święci pierwsze triumfy zdobywając prestiżową nagrodę Spiel Des Jahres 2023. 

  Tak więc przedsprzedaż gry planszowej Dorfromantik wystartowała. A co można o niej  powiedzieć? Jest to gra rodzinna, gdzie od jednego do sześciu graczy, będzie relaksowało się współpracując nad stworzeniem przepięknych krajobrazów i wypełnieniem celów zaimplementowanej tutaj kampanii. W trakcie jej trwania odblokujemy dodatkowe płytki, które skryte są w dołączonych do gry pudełeczkach i dzięki nim będziemy mogli uzyskać nowe zadania, z misji na misję zbierając coraz więcej punktów i starając się poprawić nasze poprzednie wyniki. Wspomnieliśmy o relaksującej rozgrywce? No tak, to główny atut tego tytułu. Nie ma tu rywalizacji, nie ma wyścigu z innymi, a jest przyjemne główkowanie z układaniem kolejnych elementów, tak aby dawały nam jak największe korzyści. To właśnie powoduje, że jest to tytuł praktycznie dla każdego, czy to starszy, czy młodszy, każdy powinien się przy niej dobrze bawić.
  Sklep internetowy dragoneye.pl to sklep z grami oferuje gry planszowegry karciane dla dorosłych gry imprezowe inacze gry dla par, gry biznesowegry fabularne oraz gry paragrafowe. Nasz sklep to też sklep z grami karcianymi w tym sklep internetowy z grami planszowymi, w ofercie są gry take jak pokemon, warhammer, magic the gathering, Marvel, Star Wars, Władca Pierścieni, Wiedźmin, Monopoly, Scrable. Jedym z najlepszych produktów jest gra planszowa, gra planszowa dla dzieci, gry bitewne, posiadamy w naszym sklepie najlepsze gry planszowe, w tym gry strategiczne, gry edukacyjne, gry rodzinne. Jeżeli interuje Cię zabawa gry, gry dla dzieci, to nasz sklep z grami dla dzieci, sprosta twoim wymaganiom, bo nasz gry sklep internetowy to jedyne takie miejsce dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.