• Przechowalnia 0
 • DragonEye Design

  DragonEye Design - inserty do gier planszowych
  Witajcie drodzy planszówkowicze! W dniu dzisiejszym chcieliśmy ogłosić coś specjalnego - coś z czym szykowaliśmy się już od dłuższego czasu, a co dopiero w dniu dzisiejszym mogło ujrzeć światło dzienne. Ponieważ wiemy jak bardzo ważne dla wszystkich graczy jest dbanie o swoje planszówki, oraz jak dużo czasu może zajmować rozłożenie na stole i złożenie niektórych gier, rozpoczynamy pod szyldem DragonEye Design sprzedaż organizerów, które te zadania ułatwią. Na start oferujemy trzy inserty:

  Insert do gry Descent: Wędrówki w Mroku (2. edycja)
  Insert do gry U-Boot
  Insert do gry Legendary Encounters: Alien

  Ale to dopiero początek, w produkcji oraz w planach są już kolejne. Mamy nadzieję, że na nich się nie skończy, i że spotkają się z ciepłym przyjęciem, abyśmy mogli robić ich jeszcze więcej!

  Oczywiście jak zwykle, wszystkie sugestie i propozycje, są mile widziane - dajcie znać co sądzicie o tym pomyśle i jakie organizery chcielibyście zobaczyć w najbliższej przyszłości!
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.