• Przechowalnia 0
  • Drako: Smoki i Trolle


    Ah, smoki... mityczne stworzenia, pełne gracji i wdzięku a zarazem śmiertelnie niebezpieczne oraz niebywale agresywne. Gady plujące ogniem o pazurach jak włócznie i zębach niczym zaostrzone miecze. Kroczą dumnie pośród naszych krain, a nieliczni porywają się na nie, czy to dla zyskania chwały, czy też niebywałej fortuny. Ubicie takiej bestii to jednak nie byle spacerek, o czym przekonała się niedawno drużyna pewnych zawziętych krasnoludów...
    jeśli chcecie sprawdzić jak potoczyły się ich losy, zapraszamy do zapoznania się z grą planszową Drako: Smok i Krasnoludy - startujemy z przedsprzedażą odświeżonej wersji tej świetnej gry! Jednocześnie rozpoczynamy przedsprzedaż kolejnej części gry Drako: Rycerze i Trolle, która zaproponuje Wam nieco odmienny pojedynek - tytułowych, obrzydliwych trolli, zamieszkujących cuchnące mokradła, z drużyną rycerzy specjalizujących się w łowach na tego typu poczwary. Dlaczego te gry zapowiadamy razem, pomimo, że ich premiera jest rozstrzelona w czasie? Ponieważ można je ze sobą łączyć! Po zapoznaniu się z zasadami, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście rozegrali bitwę pomiędzy krasnoludami a ludźmi, lub pojedynek pomiędzy smokiem a trollami, wymieniając naprzemiennie element z obydwu zestawów. Premiera Drako: Smok i Krasnoludy już na przełomie lipca i sierpnia, natomiast Drako: Trolle i Rycerze zawitają pod nasze strzechy w czwartym kwartale tego roku.
    Akceptuję
    Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.