English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaDRUK NA ŻĄDANIE

  DRUK NA ŻĄDANIE

  Druk na Żądanie to oferta, w ramach której oferowane są specjalnie projektowane, małe dodatki do wybranych gier, które nie będą dostępne w normalnym druku. Składają się one z profesjonalnie przygotowanych kart, dzięki którym można zróżnicować dotychczasowe rozgrywki w swoje ulubione tytuły.

  Czym jest druk na Żądanie?

  Druk na Żądanie to metoda drukarska, która w znaczącym stopniu różni się od tradycyjnych, wysokonakładowych druków. Korzysta ona z najnowszej technologii cyfrowej, która umożliwia wydawcom przygotowanie małych nakładów. 

  Jakość i wykonanie
  Rozszerzenia wydawane w systemie Druku na Żądanie produkowane są innymi technikami niż pozostałe gry. Karty wchodzące w skład tych rozszerzeń drukowane są na innym papierze, w związku z czym mogą różnić się fakturą lub kolorystyką od kart drukowanych w normalny sposób. Rozszerzenia pakowane są w plastikowe pudełka lub woreczki strunowe.

  Sortuj wg:
  Domyślny
  Wyświetlanie od 1 do 10 (z 10 pozycji) Stron:  1 
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.