• Przechowalnia 0
 • Dziękujemy!

  Planszowe Gram Prix - wyniki

  Nasi Drodzy, najmilsi klienci! Nie wiemy jak to się stało, nie mamy bladego pojęcia, tym bardziej, że nie prosiliśmy nigdy o wasze głosy... szczerze, szczęki nam opadły i nigdy nie spodziewaliśmy się, że zaledwie po dwóch i pół roku hobbystycznego prowadzenia naszego sklepiku tak nas docenicie. Łza nam się w oku zakręciła, serduszka nam szybciej zabiły i przepełnia nas niewypowiedziana duma z tego, że jest tak wiele osób, które na nas zagłosowały w Planszowym Gram Prix w kategorii najlepszy sklep internetowy, dzięki czemu zajęliśmy bardzo wysokie, jak na nasze oczekiwania, piąte miejsce w rankingu. Jeszcze raz Dziękujemy! Bez Was nie było by ani tej wysokiej pozycji, ani naszego sklepiku :*)

  Z naszej strony obiecujemy nadal z całych sił starać się aby udowodnić, że nie bez przyczyny zasłużyliśmy na to wyróżnienie,

  Wasz zespół DragonEye  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.