English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Encyklopedia

  Encyklopedia - gra planszowa
  Witajcie w Encyklopedii! Mamy rok 1739, wiek odkryć, oświeconego triumfu nauki i pędu ku nowym, nieznanym lądom, które jeszcze nie pojawiły się na współczesnych mapach świata.  Jako aspirujący badacze oraz awanturnicy, zostaliście wynajęci przez hrabiego de Buffon by pomóc mu w stworzeniu pierwszej Encyklopedii Historii Naturalnej. Kim jest ów hrabia? To postać bardzo znana, przyrodnik, filozof, matematyk, prawdziwy człowiek nauki i prekursor ewolucjonizmu. Aby pomóc mu w stworzeniu zamierzonego dzieła, które finalnie liczyć będzie aż 44 tomy, będziecie musieli przeprowadzać badania, organizować ekspedycje i publikować swoje odkrycia na temat najbardziej fascynujących stworzeń zamieszkujących naszą planetę. Kto okaże się najbardziej pomocny, dokona największych odkryć i najlepiej zorganizuje swoje wyprawy w celu badania zwierząt w ich naturalnym środowisku, ten zostanie odznaczony specjalnym orderem za swoje zasługi. Do dzieła więc, świat tylko czeka, byście go odkryli.


  Przedsprzedaż gry planszowej Encyklopedia, wystartowała. Premiera planowana jest na marzec.
  Sklep internetowy dragoneye.pl to sklep z grami oferuje gry planszowegry karciane dla dorosłych gry imprezowe inacze gry dla par, gry biznesowegry fabularne oraz gry paragrafowe. Nasz sklep to też sklep z grami karcianymi w tym sklep internetowy z grami planszowymi, w ofercie są gry take jak pokemon, warhammer, magic the gathering, Marvel, Star Wars, Władca Pierścieni, Wiedźmin, Monopoly, Scrable. Jedym z najlepszych produktów jest gra planszowa, gra planszowa dla dzieci, gry bitewne, posiadamy w naszym sklepie najlepsze gry planszowe, w tym gry strategiczne, gry edukacyjne, gry rodzinne. Jeżeli interuje Cię zabawa gry, gry dla dzieci, to nasz sklep z grami dla dzieci, sprosta twoim wymaganiom, bo nasz gry sklep internetowy to jedyne takie miejsce dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.