• Przechowalnia 0
 • Games Workshop w DragonEye

  Gry Bitewne
  Games Workshop i Farby Citadel
  Jeśli zawsze fascynowały Was prawdziwie strategiczne starcia, jeśli lubicie malować figurki lub chcielibyście się nauczyć tej tajemnej sztuki, jeśli szukacie nowego hobby, bo zwykłe planszówki to już za mało, to mamy dla Was coś, co w sam raz trafi w Wasze gusta. Czy jesteście miłośnikami mrocznej przyszłości, w której na niezliczonych świtach potężne armie ścierają się ze sobą w odwiecznym konflikcie, czy też wasz konik to pełen spaczenia i chaosu świat fantasy, z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Wielu z Was zna już doskonale świat gier bitewnych osadzonych w uniwersum Warhammera, lub po prostu potrzebuje farb do malowania swoich figurek, od dzisiaj wszystko to znajdziecie w naszym sklepie, a nasza oferta niebawem jeszcze się powiększy o dodatkowe zestawy Games Workshop oraz kolejne farby i akcesoria do malowania także innych marek.

  Na koniec jeszcze mała informacja - do zamówień na na farby, pędzle i inne akcesoria do malowania będziemy do paczek dorzucali gratisowo jedną figurkę z gry The Edge: Dawnfall, abyście mogli przetestować nowe kolory lub techniki malowania. Ponieważ figurki są różnych rozmiarów, obowiązywać będą poniższe zasady.
  Do zamówień na akcesoria do malowania:
  na kwotę od 40zł - dorzucamy małą figurkę
  na kwotę od 70zł - dorzucamy średnią figurkę
  na kwotę od 100zł - dorzucamy dużą figurkę
  Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasu figurek - jeśli chcecie dowiedzieć się, czy nadal dodajemy je do zamówień jesteśmy pod mailem i telefonem :)
  Nie bierzemy też odpowiedzialności za stan gratisowych figurek, mogą się zdarzyć takie, które mają wygięte lub ułamane elementy.

  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.