English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Great Western Trail: Argentyna

  Great Western Trail: Argentyna - edycja polska
  Z teksańskiej prerii wprost na rozległe równiny argentyńskiej Pampy. Znajdziecie tu doskonałe warunki do hodowli waszego bydła. Wielkie jak okiem sięgnąć połacie soczystej trawy zapewnią niezbędne warunki do rozwoju waszego stada. W tym odległym miejscu wyhodujecie najwspanialsze okazy a później spędzicie je na statek by wysłać w daleką podróż do Europy, bogacąc się ponad miarę i stając się wielkimi potentatami. Argentyna czeka na wasze przybycie!

  Great Western Trail: Argentyna to nowy, samodzielny tytuł, którego mechanika opiera się na znanej i od lat docenianej grze planszowej. Mamy tu trochę nowości, ulepszających oryginał i powodujących, że gra jest lepiej zbalansowana, a wybory strategiczne są mniej oczywiste. Przedsprzedaż wystartowała a premiera planowana jest na pierwszą połowę lutego.
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.