• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Ho, ho, ho

  Kto był grzeczny w tym roku? Kto zasłużył na prezenty? Był u nas Święty Mikołaj i zostawił mały worek z planszówkami, który jako pracowite elfy musimy teraz jakoś rozdzielić. Mamy tu nowość "Dead Men Tell No Tales", fajną grę dla dzieciaków "Zamki Caladale", oraz coś dla miłośników gwiezdnych wojen - grę figurkową "Star Wars" X-wing", oraz karciankę "Star Wars: Przeznaczenie". Najważniejsze, żeby teraz dotarły do właściwych osób na czas i dlatego też ogłaszamy mały konkurs! Zasady są bajecznie proste - pod tym linkiem prowadzącym do naszej strony na Facebooku napiszcie w komentarzu pod postem jaką grę z tego worka chcieli byście dostać i dlaczego akurat Wam się ona należy! Potem polubcie ten post lub go udostępnijcie a weźmiecie udział w naszym konkursie. Z pośród odpowiedzi, które najbardziej nam się spodobają wyłonimy zwycięzców, którzy otrzymają swoje wymarzone gry.

  Oczywiście, jeśli tego jeszcze nie zrobiliście, nie zapomnijcie też polubić naszego profilu na Facebooku! Niebawem szykuje się kolejny konkurs!

   

  Konkurs trwa do 1 grudnia. 2 grudnia zostaną wyłonieni zwycięzcy i ogłosimy ich imiona oraz nazwiska na naszej stronie profilowej na Facebooku. Z każdym zwycięzcą skontaktujemy się przez wiadomość prywatną na Facebooku.

  Pozdrawiamy,

  DragonEye

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.