• Przechowalnia 0
 • Inwentaryzacja

  DragonEye - inwentaryzacja
  Drodzy gracze!
  Ponownie nadchodzi ten czas w roku, kiedy dzielna drużyna DragonEye zbierze swój ekwipunek i wyposażona w notesy oraz długopisy zanurzy się w czeluściach mrocznego magazynu, by zbadać sprawę tajemniczych zaginięć i odnaleźć prastare skarby. Co tam odkryjemy? Jakie niebezpieczeństwa na nas czyhają i jakie artefakty odnajdziemy podczas naszych wędrówek w mroku? Tego dowiemy się już niebawem a póki co, trzymajcie kciuki, aby nie przygniotła nas żadna paczka ani nie ukąsił żaden pająk. 

  W nadchodzących dniach sklep będzie nieczynny z powodu inwentaryzacji. Wszystkie zamówienia złożone w środę (30 grudnia) po godzinie 11:00 zostaną wysłane najwcześniej w dniu 7 stycznia, lub nawet 8 stycznia - zależnie od tego jak wiele zamówień nam się w tym czasie uzbiera. Każde zamówienie złożone do godziny 11:00, 30 grudnia, zostanie do Was wysłane po zaksięgowaniu wpłaty. 

  Pozdrawiamy,

  Zespół DragonEye
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.