• Przechowalnia 0
 • Kanban

  Kanban EV - edycja polska deluxe
  Dzień dobry, nazywam się Sandra i od dzisiaj będę waszym Menadżerem.
  Zebraliśmy się tutaj, aby omówić strategię i plan działania na kolejny rok. Wierzę, że większość z Was nie znalazła się tu przypadkiem i macie jako takie pojęcie o pracy na linii produkcyjnej? To dobrze, doświadczenie się przyda, ale wymagać będę od Was także zaangażowania, innowacyjności, a także szybkiego myślenia i sprytu w podejmowanych działaniach. Na najlepszych z Was czekają spore premie za produktywność, więc Kowalski, jeśli chciałbyś w tym roku spędzić wakacje na Seszelach, ja chciałabym zobaczyć wzrosty na tych słupkach o których mówiliśmy wcześniej. Optymalizacja panowie! Nie będę ukrywać, bierzecie udział w wyścigu szczurów, ale sami się na niego pisaliście. Jestem pewna, iż razem uda nam się sprawić, że wujek Elon będzie dumny z naszej fabryki.

  Przedsprzedaż Kanban EV Deluxe ruszyła a wraz z podstawową wersją gry oferujemy zestaw Metalowych Samochodów, oraz dodatek Speed Charger.
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.