English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Kilka ciekawych informacji


  Witajcie,
  Pogoda coraz lepsza, słoneczko przyjemnie grzeje, czasu na planszówki coraz mniej, ale... pamiętajcie, że dla prawdziwego hobbysty, takie okoliczności to żadna przeszkoda, a te wszystkie tytuły, które co chwilę się pojawiają, same się nie ograją. Ten tydzień był spokojniejszy. Pojawiło się mniej zapowiedzi i nie mamy dla Was aż tylu rewelacji, ale nie znaczy to, że nie przygotowaliśmy absolutnie nic. Jest o czym czytać tym bardziej, że w naszym sklepie, pomimo "sezonu ogórkowego" sporo się dzieje. Jest więc wreszcie czas na konkurs (o którym przeczytacie poniżej) i jak zawsze, działamy też, by być bliżej Was poprzez nawiązanie współpracy z lokalnymi planszówkowiczami (szczegóły także poniżej). Tak więc życzymy miłej (choć w tym tygodniu nieco krótszej) lektury.


  Nowe przedsprzedaże:
  Z nowych przedsprzedaży warto wspomnieć o rozszerzeniu do Wiedźmiej Skały. Kto w Wiedźmią Skałę grał, ten z pewnością zgodzi się, że to całkiem przyjemna gra logiczno-strategiczna, nie ma się więc co dziwić, że dosyć szybko pojawił się do niej dodatek. Czas pełni wprowadza kilka modułów, które można dowolnie ze sobą łączyć wzbogacając rozgrywkę o nowe zasady oraz elementy. Spotkacie tu więc wieże arcymistrzów, ukryte moce pełni księżyca i silniejsze składniki pod postacią wzmocnionych płytek akcji. 
  Z pewnością zachwyceni w tym tygodniu będą miłośnicy Warcry'a. Nowy zestaw, który pojawi się już w przyszłym tygodniu wprowadza do rozgrywki dwie nowe bandy oraz bardzo fajny zestaw terenów - rzućcie okiem, zawartość robi wrażenie.

  Wiedźmia Skała: Czas Pełni
  Wiedźmia Skała: Czas Pełni

  Warcry: Nightmare Quest
  Warcry: Nightmare Quest


  Premiery w mijającym tygodniu:
  W tym tygodniu mamy dwie premiery. Pierwsza to Brian Boru: Wielki Król Irlandii, który pomimo niepozornego wyglądu zachwyca coraz więcej osób i otrzymuje bardzo przychylne recenzje. Mechanika rządząca rozgrywką jest prosta do bólu, ot każdy zagrywa jedną kartę. Sęk w tym, że każda z zagranych kart daje nam inne efekty i pozwala na stosowanie innych strategii. Trzeba więc grać rozważanie, nie opłaca się wygrywać każdej bitwy i warto brać pod uwagę inne czynniki poza zdobywaniem kolejnych miast zielonej wyspy. Rozgrywka jest dynamiczna, szybka, a na planszy wiele się dzieje, powodując iż Brian Boru to świetna gra dla miłośników gier strategicznych, którzy poszukują tytułu angażującego szare komórki, ale nie wymagającego kilku godzin ślęczenia nad planszą.
  Czerwona Katedra: Posłańcy, to rozszerzenie do popularnej, ekonomicznej gry planszowej w której budować będziemy tytułową katedrę. Zawiera ono kilka ciekawych dodatków, które urozmaicą i wzbogacą nam grę o nowe elementy,  takie jak nowe karty gildii, nową planszę czy wiele nowych możliwości gromadzenia punktów. Dla fanów tej gry, to rzecz niezbędna, a dla tych, którzy w Czerwoną Katedrę nie grali... czytajcie dalej, macie szansę stać się jej posiadaczami, i to całkowicie za darmo :)
  Powracamy też do niemiłych informacji na temat Kill Teama. Nakład przedsprzedaży z ostatniego tygodnia już się niestety wyprzedał, dodatkowych kopii Gallowall nie będzie, a Exaction Squad... pewnie powróci, ale zdaje się, że nieprędko.  Kill Team: Gallowfall
  Kill Team: Gallowfall

   Kill Team: Exaction Squad
  Kill Team: Exaction Squad

  Konkurs na Facebooku
  Konkurs na Facebooku
  Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest szansa na wygranie Czerwonej Katedry, wystarczy, że wejdziecie na nasz profil na Facebooku i zapoznacie się z postem konkursowym. Zadanie nie jest trudne, ale trzeba mu poświęcić chwilę czasu, więc konkurencja do wygranej nie będzie tak duża i w efekcie łatwiej o wygraną. Polecamy i życzymy powodzenia.


  Wrocław - punkt odbioru DragonEye
  Punkt odbioru - Wrocław
  Dzięki uprzejmości Wypożyczalni Gier Planszowych - Planszowa Rodzina, możemy się pochwalić pierwszym punktem odbioru poza naszym sklepem stacjonarnym. Mamy nadzieję, że na tym się nie skończy, a ten pilotażowy projekt pomoże nam przetrzeć szlaki do współpracy z innymi miejscami w całej Polsce. Pamiętajcie, jeśli prowadzicie jakąś działalność związaną z planszówkami, bardzo chętnie nawiążemy z Wami znajomość :)


  I to już wszystko w tym tygodniu,

  Pozdrawiamy,

  Zespół DragonEye

   
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.