• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook


   
  Współpracujemy z:
  Konkurs dla recenzentów - Wyniki!

  Uwaga drodzy Recenzenci,

  Nadszedł czas ogłoszenia wyników konkursu, który organizowaliśmy na przestrzeni kilku ostatnich tygodni. Uwierzcie nam, wyłonienie zwycięzców naprawdę nie było łatwe, debata w firmie trwała kilka godzin, ale w końcu się udało! Niekótre opinie czytało się tak dobrze, że powinniście zastanowić się nad pisaniem własnego bloga z recenzjami (o ile już go nie prowadzicie - część z was o to podejrzewamy ;)), a jeśli kiedykolwiek się na to zdecydujecie to dajcie znać, chętnie poczytamy a nawet rozważymy nawiązanie jakiejś współpracy.

  Wróćmy jednak do sprawy zwycięzców, gdyż na to zapewne każdy z niecierpliwością oczekuje:

  Uwaga, uwaga, nowość na rynku, pięknie ilustrowana gra Elementum wydawnictwa Quantum Games powędruje do ... (fanfary) Pana Krzysztofa Kłapczyka za recenzję gry Blood Bowl: Manadżer Drużyny! Natomiast Szalone wózki, szalona gra wydawnictwa Portal Games, pojadą do... (ponowne fanfary) Pani Agnieszki Ziętarskiej za recenzję gry Talisman: Magia i Miecz!

  Gratulujemy zwycięzcom! Będziemy się z nimi kontaktować mailowo w celu ustalenia szczegółów przesyłki.

  Chciebliśmy też, za trud włożony w napisanie recenzji, nagrodzić wszystkich biorących udział w naszym konkursie - w ciągu kilku najbliższych dni spodziewajcie się kuponów rabatowych na zakupy w naszym sklepie!

  To już wszystko jeśli chodzi o nasz konkurs. W przyszłości planujemy podobne wydarzenia, więc wypatrujcie wiadomości na naszej stronie, w newsletterze i na naszym Facebookowym fanpage'u.

  Pozdrawiamy,

  zespół Dragoneye.pl
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.