• Przechowalnia 0
 • Kosa z imperium!
  Witajcie,

  Dzisiaj nasze newsy zdominował głównie jeden tytuł, a właściwie cała jego rodzina, będzie chwilami tajemniczo, a momentami bardzo rodzinnie... nie ominie Was też niespodzianka ze świata Gwiezdnych Wojen.


  Scythe - Fenris Powstaje
  Oto jest (a raczej będzie), nowy dodatek do wspaniałej gry, która zdobyła serca wielu graczy na całym świecie i w krótkim czasie, dzięki nowatorskim rozwiązaniom, wyśmienitej rozgrywce i przepięknym ilustracjom polskiego autora stała się bestsellerem. To rozszerzenie, zarazem mające być ostatnim z serii wprowadzi kolejne nowości i niespodziewane dodatki. Odkryjecie historię która stoi za światem wykreowanym przez Scythe - genezę oraz przebieg wojny która rozegrała się przed wydarzeniami z wersji podstawowej. Całość ma być połączona w kampanię, podczas której krok po kroku będziecie odkrywali kolejne moduły, z których będziecie mogli korzystać także podczas podstawowej rozgrywki. Świetne rozwiązanie - zamiast otrzymać po prostu kolejny dodatek, otrzymujecie go z linią fabularną, która tematycznie wyjaśnia, dlaczego pojawił się on w grze. Tego nie można przegapić!
  Premiera już w październiku!


  My Little Scythe
  Niedowiary? Przyznać się musimy, że kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy o tym tytule, byliśmy pewni że był to żart Prima-Aprilisowy. Trudno się jednak dziwić, że taka gra powstała skoro oryginalny Scythe odniósł tak wielki sukces. Czy jego młodziutki braciszek pójdzie w jego ślady? Wszystko wskazuje na to, że tak, że dzieciaki także chętnie grają w Scythe w tej "pomniejszonej" wersji :) Oczywiście nie liczcie tutaj na skomplikowanie na miarę protoplasty rodu, ale jeśli wasze pociechy kiedykolwiek zerkały na rozstawiony stół i podziwiały piękne ilustracje i figurki, a Wy bardzo chcieliście pokazać im o co w tym wszystkim chodzi, wiedząc jednocześnie, że nie opanują zasad... macie teraz gotowe rozwiązanie :) Uwaga jednak, zasady nadal nie są banalne, nie jest to z pewnością Catan Junior ani tym bardziej Spadające Małpki, tu trzeba trochę pokombinować i pogłówkować, więc jest to zabawa tylko dla rozgarniętych dzieciaków!
  Imperium Atakuje - małe zestawy
  Tym razem Jabbie się udało, w jego oślizgłe łapy wpadło wiele znanych osobistości, jak i kilku pomniejszych najemników. Świętując swój triumf oferuje ich na sprzedaż w wyjątkowo dobrej cenie - aż do 55% taniej niż zwykle, zapakowanych w ładne plastikowe pojemniczki - nikt nie był mrożony w karobnicie!
  Promocja potrwa do 14 września czasu ziemskiego, lub do wyczerpania zapasu...


  Pozdrawiamy,

  DragonEye

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.