• Przechowalnia 0
 • Legendy Dzikiego Zachodu


  Red Falls i Darkrock. Dwie mieściny po przeciwnych stronach gór. Dwie mieściny położne po środku zapomnianego przez Boga pustkowia. Toczący się coraz wolniej pociąg w końcu zatrzymuje się ze zgrzytem ton stali naciskających na wysłużone tory. Schodzisz po chwiejnych stopniach swojego wagonu prosto w rdzawy pył chrzęszczący pod Twoimi butami. Twój płaszcz zdążył się już pokryć kurzem niesionym przez spalony słońcem, nie dający ukojenia, gorący wiatr, który zapowiada tylko kłopoty. Przy boku czujesz przyjemny ciężar swojego wiernego rewolweru, przy duszy masz tylko kilka dolarów, ale ludzie wkrótce dowiedzą się kim jesteś. Pozostaje tylko jedno pytanie... W jaki sposób Twoje imię wyryje się w ich pamięci.


  Z hukiem wystrzałów i kurzem spod kopyt pędzących koni, przybywamy z wielką nowiną! Nowy szeryf przybędzie do miasta za niewiele ponad miesiąc czasu! Wy jednak możecie przygotować się na jego przybycie już dzisiaj, gdyż wystartowaliśmy właśnie z przedsprzedażą gry planszowej Western Legends! Mało tego, w dniu premiery gry w Polsce od razu będą także dostępne dwa rozszerzenia Dobry, Zły i Przystojny oraz Za Garść Dodatków! Czy macie odwagę zostać legendami dzikiego zachodu? 
  Premiera zapowiedziana na początek września 2019 roku.


  I pamiętajcie:
  "Żadna godzina życia spędzona w siodle nie jest godziną straconą"
  - stare kowbojskie powiedzenie

  Pozdrawiamy z miejsca, gdzie diabeł mówi dobranoc,

  Dzika Banda z DragonEye
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.