• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook


   
  Współpracujemy z:
  Ludzie! Imperator oszalał!

  Ludzie! Imperator oszalał!

  Musiał oszaleć, bo jak inaczej to wytłumaczyć? Zamiast je przehandlować, najnowsze zestawy do Star Wars: Przeznacznie - Zestawy do Draftu: Rywale, rozdaje za darmo przy każdym zamówieniu jednego z Booster Boxów! Wiemy, że wielu z was zastanawiało się nad zakupem dużego zestawu, ale teraz to już nie ma się co wahać, tylko imperator wie kiedy taka okazja się powtórzy, a promocja ma czas ograniczony - trwa tylko niecałe 2 dni - do 14 lutego do godziny 20:00 (czasu Polskiego, nie Imperialnego). Być może imperator nie oszalał, być może chce wam okazać swoją miłość w te walentynki!

  Zasady promocji są proste - do każdego zamówionego dużego Boxu Star Wars: Przeznaczenie wymienionego poniżej otrzymujecie  całkowicie darmowy Zestaw do Draftu: Rywale, więc przy zamówieniu dwóch Boxów dostajecie 2 zestawy darmowe, do trzech - 3 zestawy itd. Promocja trwa do 14 lutego do godziny 20:00. Wysyłka/odbior promocyjnych pakietów (Box + gratisowy Zestaw) będzie realizowana 15 lutego 2018 roku w dniu premiery Zestawu do Draftu: Rywale.

  P.S. Imperator szykuje jeszcze w tym tygodniu Tajną promocję...
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.