English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Małe Epickie Podziemia: Opowieści

  Małe Epickie Podziemia: Opowieści
  Witajcie ponownie bohaterowie. Nadszedł czas by znowu wyruszyć w poszukiwaniu bogactwa, chwały i przygody. Przed wami kolejne wyzwania, nie mniejsze niż poprzednio, a nawet rzec by można, że dużo większe. Znów zagłębicie się w mrocznych korytarzach przeklętych lochów, gdzie czyhać będą na wasze życie przebrzydłe gobliny, ale też dużo straszniejsze stwory. Ukryte w podziemnych komnatach, czekać będą na was skrzynie ze skarbami skrywającymi nowy ekwipunek. Do waszej drużyny dołączą też nowi sprzymierzeńcy, którzy niechybnie przyczynią się do niejednej udanej wyprawy. Uważajcie jednak, gdyż każdy z nich skrywa własne, ukryte cele i motywacje. Zbierzcie więc sprzęt, naostrzcie miecze i przygotujcie magiczne księgi, czeka was nowa epicka wyprawa!

  Ogłaszamy start przedsprzedaży dodatku do gry Małe Epickie Podziemia: Opowieści i informujemy o zbliżającym się dodruku gry podstawowej Małe Epickie Podziemia.
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.