English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Małe Epickie Wyprawy

  Małe Epickie Wyprawy
  To były spokojne ziemie, pełne dobra i stworzeń o szlachetnych sercach. Sielanka została jednak zburzona kiedy otworzył się portal do królestwa goblinów. Przebrzydłe kreatury wysypały się przez magiczne wrota, by najechać spokojne gaje oraz wioski świata elfów, paląc i rabując wszystko na swojej drodze. Teraz wy, odważni bohaterowie, musicie wyruszyć na wyprawę, aby naprawić szkody wyrządzone przez niegodziwe stwory.

  Rozpoczęliśmy przedsprzedaż gry Małe Epickie Wyprawy. Będziecie tu wraz z innymi graczami rywalizować starając się zamknąć portal lub wytępić wszystkie gobliny. Jaką ścieżką podążą zebrania w waszej drużynie bohaterowie? Jakie staną na ich drodze podczas tej epickiej wyprawy? To świat pełen przygód, bezwzględnych starć i magicznych przedmiotów, które możecie zdobyć podczas swoich wędrówek. To świat, który stoi na krawędzi upadku i potrzebuje bohaterów takich jak wy by nie stoczyć się w otchłań zagłady. Premiera planowana jest już na czerwiec.

  Przy okazji dajemy znać, że rozpoczęliśmy także przedsprzedaż dodruku Małych Epickich Podziemi!
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.