• Przechowalnia 0
 • Marco Polo II

  Marco Polo II - gra planszowa
  "Po trzech dniach jazdy trafia się do najbardziej imponującego i majestatycznego z miast, które dzięki swej świetności, znaczeniu i pięknu zostało nazwane Kinsaj, co oznacza „Niebiańskie Miasto”. Jest to najwspanialsze miasto na świecie i można znaleźć tu tyle rozkoszy, że podróżnikowi zdaje się, iż trafił do raju."


  Marco Polo, kupiec, podróżnik i awanturnik, który w czasie kiedy podróż do sąsiedniej mieściny była wielką wyprawą zajmującą nierzadko kilka dni, odbył podróż do dalekiej Azji Środkowej oraz Chin, badając historię, zwyczaje i życie dalekiego, wschodniego kontynentu. W swych wspomnieniach opisał przepych Dworu Cesarskiego w Chinach, fantastycznie zdobione pałace, przepiękne ogrody i bogactwo handlu, jaki w ówczesnym czasie kwitł w Państwie Środka. Znany jest także ze swych podróży do kraju Mongołów, gdzie nawiązał znajomość z samym Kubilajem, wnukiem Dżyngis-Chana. O tych właśnie perypetiach sławnego kupca opowiadać będzie ta gra. 

  Przedsprzedaż gry Marco Polo II wystartowała - premiera przewidziana na koniec października tego roku.
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.