• Przechowalnia 0
 • Mezo

  Mezo - gra planszowa
  Dzisiaj zabierzemy Was w podróż w czasie, do Ameryki Środkowej, gdzie pośród tropikalnych lasów i monumentalnych budowli będziecie sprawowali swe rządy starając się jednocześnie zadowolić swego boga okazując mu pełną oddania cześć. Wszystko kręcić się tutaj będzie w ekstatycznym tańcu wokół wierzeń i mitów starożytnych Majów. Bóstwa zejdą na ziemię by wspomóc swych wyznawców w walce o dominację, złożycie im ofiary ze swych wojowników, będziecie walczyć o terytoria, Wasi szamani odprawią krwawe rytuały na cześć waszego boga i wybudują potężne piramidy ku chwale Majańskiego Panteonu. Czy będziecie na tyle sprytni, by zdominować swoich przeciwników?

  Przedsprzedaż gry planszowej Mezo rozpoczęła się. Jednocześnie z podstawową wersją gry, w przedsprzedaży pojawiły się dodatki Rozszerzenie dla 5 Graczy oraz Dusze dla Xibalby.
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.