• Przechowalnia 0
 • Na Karaiby!

  Maracaibo - gra planszowa - edycja polska

  Karaiby w siedemnastym wieku były teatrem działań wielu europejskich nacji, walczących o dominację i próbujących rozwijać swoją ekonomiczną i polityczną przewagę w tym rejonie. Jako żeglarze, którzy próbujący zostawić swój ślad w historycznych kronikach, będziecie walczyli o zdobycie pozycji oraz wpływów wśród tych narodów. W drodze po sławę i bogactwo ulepszać będziecie swoje statki, tak aby stały się potężnymi okrętami, toczyć będziecie bitwy oraz szermiercze pojedynki, wybierzecie się na wyprawy w głąb lądu, będziecie łupić i rabować, spróbujecie swoich sił w handlu, zbudujecie sieć informatorów oraz wspólników. Pamiętajcie jednak - wszystkie wasze działania muszą być zaplanowane z należytą rozwagą - prawdziwy żeglarz musi mieć oczy dookoła głowy.

   

  Ruszyła przedsprzedaż Maracaibo, nowej gry autora takich hitów jak Great Western Trail, Mombasa, czy O Mój Zboże. Premiera spodziewana jest w połowie marca.

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.