• Przechowalnia 0
 • Nadlatują!

  Star Wars: X-Wing - szósta fala - gra figurkowa
  Nasz Imperator znowu ma powody do dumy! Do hangarów Imperium zmierzają już nowe statki, z nowymi pilotami, którzy tym razem mówić będą w innym, nieco dziwnym języku. Nie ma się jednak czego bać - na pewno jakoś się z nimi skomunikujemy i będziemy w stanie współpracować na chwałę naszego Wielkiego Imperatora. Dostaną też coś dla siebie fani fajerwerków oraz ci którzy uwielbiają manewrować swoimi myśliwcami w gąszczu asteroid - teraz będą mogli wciągać swych przeciwników w najbardziej zdradliwe zakątki kosmosu i popisywać się swoimi umiejętnościami pilotażu.

  Przedsprzedaż nowej fali wystartowała - premiera planowana jest na koniec stycznia. Imperator prosi o zwrócenie uwagi na fakt, że X-Wingi będą teraz pojawiały się jedynie w wersji angielskiej, gdyż polski wydawca zrezygnował z przygotowywania kolejnych tłumaczeń. Cieszymy się jednak, że wojna nadal trwa, produkowane są nowe statki i gra nadal się rozwija. 
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.