• Przechowalnia 0
  • Nowa Kalifornia!

    Jak to wspaniale wybrać się na wędrówkę po słonecznej Kaliforni. Tam gdzie nuklearne pustkowia skrywają nieodkryte łupy, roi się od przeróżnej maści zmutowanych stworów, przygoda woła do nas z opuszczonych ruin, a nieustannie prażące słońce zapewnia dodatkową dawkę promieniowania. Można też zawsze przysiąść w cieniu pozostałości jakiegoś sławnego monumentu,wychylić poczciwą butelczynę Nuka-Coli albo jakiegoś innego, bardziej napromieniowanego trunku i rozkoszować się wspaniałą bryzą radioaktywnego piasku znad pustyni. 

    Ogłaszamy start przedsprzedaży dodatku Nowa Kalifornia do gry planszowej Fallout. Podstawowa wersja  w pierwszym nakładzie rozeszła się z prędkością fali uderzeniowej wybuchu nuklearnego nad Waszyngtonem. Nie zwlekajcie więc, pustkowia czekają na wasze bohaterskie (lub nikczemne) czyny!
    Akceptuję
    Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.