• Przechowalnia 0
 • Nowe Granice!

  New Frontiers - gra planszowa - edycja polska
  Wraz z rozwojem technologii, granice ludzkiej ciekawości zawsze przesuwały się coraz dalej, nie znając umiaru, niepohamowane w swych zapędach. Zawsze marzyliśmy o podróżach w nieznane, odkrywaliśmy nowe lądy na naszej rodzimej planecie, później wyruszyliśmy w przestrzeń kosmiczną by kolonizować marsa i inne planety oraz księżyce naszego układu słonecznego. W międzyczasie wysyłaliśmy sondy w pustkę przestrzeni międzygwiezdnej zawsze marząc o tym, że kiedyś ruszymy ich śladem ku nowym, niezbadanym światom. I oto stało się, hipernapęd stał się rzeczywistością i teraz bez przeszkód możemy podróżować w dowolne miejsca naszej galaktyki. Jak potoczą się losy naszej cywilizacji, zależy tylko od nas...

  Informujemy wszem i wobec iż wystartowaliśmy z przedsprzedażą kosmicznej gry New Frontiers, której premiera jest przewidziana jeszcze na II kwartał tego roku.
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.