• Przechowalnia 0
 • Nowości, dodruki, urlopy...


  Witajcie,


  Dzisiaj zaczniemy od sprawy najwyższej wagi, czyli naszego urlopu :) Ponieważ musimy się porządnie zregenerować po pełnej nowości oraz wyśmienitych promocji, pierwszej połowie tego roku, a ilość zamówień nie pozwala na pozostawienie sklepu w rękach małej części naszego zespołu, ponieważ znacznie wpłynęło by to na jakość oferowanych przez nas usług i szybkości dostarczania wam gier, zdecydowaliśmy, że w kolejnym tygodniu nasz sklep będzie zamknięty. Zanim podniesie się jednak larum i ktokolwiek zacznie szturmować drzwi naszej fortecy, uspokajamy, że wszelkie zamówienia gier, których dokonaliście w przedsprzedaży, a które będą miały premierę pomiędzy 12.08 a 18.08, nadal będą wysyłane w normalnym trybie (czyli natychmiast jak tylko otrzymamy ich dostawy). Oczywiście na miejscu będzie także ktoś, kto wyda wszelkie zamówienia z odbiorem osobistym. Wszystkie jednak zamówienia, które dokonane zostaną po godzinie 11:00, 9 sierpnia, zostaną wysłane dopiero 19-tego lub 20-tego sierpnia. Z góry przepraszamy, jeśli spowoduje to jakiekolwiek niedogodności - mamy nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na przyjaźń z naszym sklepikiem :)

  Dosyć już o urlopach, gdyż bieżący tydzień, a także kolejne, obfitują w ciekawe wydarzenia, o których piszemy poniżej.


  Horror w Arkham: Ostatnia Godzina
  Niespodziewana zapowiedź nowego Horroru w Arkham! Wiemy, wiemy, niejeden zakrzyknie: "Ile można?!", ale jak widać pomysłowość projektantów Fantasy Flight Games nie zna granic. Tym razem dostaniemy szybką grę kooperacyjną, w której przypieczemy trochę macek w ciągu zaledwie godziny. Losowość gry także wydaje się ograniczona i teraz bardzo dużo ma zależeć od współpracy między graczami i wzajemnego przewidywania swoich posunięć. Na pewno zapowiada się ciekawie, a cena także nie przeraża - może to być fajny tytuł, w który zagramy, gdy brak nam czasu na ratowanie Świata w Eldritch Horror czy Posiadłości Szaleństwa ;)

  Opóźnienia:


  Wyspa Skarbów: Złoto Johna Silvera
  Już jest na progu, już wita się z gąską... i zalicza lekki poślizg. Z powodu odprawy celnej (źli, niedobrzy celnicy) Wyspa Skarbów nieco się opóźnia. Miała już być w zeszłym tygodniu, lecz najprawdopodobniej dotrze do nas dopiero w przyszłym - będzie dostępna jak tylko ją otrzymamy... także niecierpliwie jej oczekujemy.

  Ostatni tydzień przyniósł także nowe informacje na temat dodruków świetnych gier i dodatków o które często pytacie:


  Star Wars: Rebelia
  Epicki pojedynek pomiędzy jasną i ciemną stroną mocy na galaktycznej mapie z dziesiątkami figurek i mechaniką pozwalającą na stosowanie przebiegłych forteli, zastawianie pułapek, toczenie wielkich bitew i przejęcie władzy w galaktyce. To trzeba przeżyć, żeby uwierzyć! Szczególnie polecana Star Wars'owym maniakom, ale i wszystkim, lubiącym gry strategiczne, w których można zaskoczyć przeciwnika sprytnymi zagraniami.


  Descent: Kruczy Dwór
  Kampania, która pozwoli wam wybrać się do tytułowego Kruczego Dworu i zbadać jego mury, czyli kolejna przygoda do doskonałej gry planszowej Descent, której akcja osadzona jest w fantastycznym świecie Terrinoth.


  Gra o Tron: Matka Smoków
  Duży dodatek wprowadzający dużo nowości - choćby możliwość gry w więcej niż 6 osób, ale także nowe, ciekawe zasady, jak choćby możliwość zaciągania pożyczek w Żelaznym Banku. 

  Premiery gier, zaplanowane na czas, kiedy będziemy nieobecni to na tą chwilę:

  Osadnicy: Królestwa Północy

  Wyspa Skarbów: Złoto Johna Silvera

  Monolith Arena: Akademicy

  Podkreślamy jednak jeszcze raz, że wszystkie zamówione w przedsprzedaży gry mające premierę w czasie naszej nieobecności będą wysyłane na premierę - będzie także, jak zwykle, nieprzerwana możliwość odbioru osobistego tych tytułów.


  Pozdrawiamy,

  zespół DragonEye
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.