• Przechowalnia 0
 • Nowości


  Witajcie,
  Kolejny tydzień, który nie dał nam odetchnąć i kolejny, w którym musimy się dwoić i troić, żeby wszystkie nowości trafiły do Was na czas. Przydałoby się więc małe podsumowanie. Zobaczymy co to za perełki ze sobą przyniósł, jakie tytuły wylądowały na naszych stołach, a jakie rozgrzewać nas będą podczas coraz zimniejszych wieczorów, w nadchodzących tygodniach.

  Nowe przedsprzedaże
  Mamy dla Was dwa prawdziwe przedsprzedażowe hity w tym tygodniu. Jeden wpadł do nas zupełnie nieoczekiwanie, bez zapowiedzi i spowodował niemałą konsternację. Jest to bowiem wznowienie, nowa edycja gry Władcy Podziemi, gdzie wcielimy się w zarządców mrocznych lochów nawiedzanych przez grupy bohaterskich śmiałków poszukujących bogactw i chwały. Naszym zadaniem będzie upewnienie się, że nie znajdą ani jednego ani drugiego, a jedyną ich pamiątką po wizycie w korytarzach naszych podziemi będą liczne siniaki i blizny.
  Numer drugi na naszej liście to kolejna fala dodatków do cieszącego się niesłabnącą popularnością Hero Realms. Zaginiona osada to drugie kooperacyjne rozszerzenie do tej gry, które wprowadza do rozgrywki przygodowe aspekty i narracyjne tło. 
  Oprócz tych dwóch, niewątpliwie rewelacyjnych pozycji, w naszym sklepie pojawiły się jeszcze dodatki (głównie kosmetyczne) do Nemesis: Lockdown, którego premiera zbliża się już bardzo dużymi krokami. Znajdzie się też coś ciekawego dla fanów nieśmiertelnego X-Winga, a także coś dla miłośników Warhammera 40k. 


  Władcy Podziemi - gra planszowa

  Władcy Podziemi

  Nemesis: Lockdown - dodatki
  Nemesis: Lockdown - dodatki

  Hero Realms: Zaginiona Osada
  Hero Realms: Zaginiona Osada oraz dodatki

  Star Wars: X-Wing - Battle of Yavin Scenario Pack
  Star Wars: X-Wing - Battle of Yavin Scenario Pack

  Warhammer 40k: Leagues of Votann Army Set
  Warhammer 40k: Leagues of Votann Army Set


  Premiery i dodruki w mijającym tygodniu
  Premier było kilka, trochę planszówkowych, trochę bitewniakowych, trochę szalonych, karcianych, ale jeśli na bieżąco śledzicie naszą stronę i pojawiające się na niej aktualności, to żadna nie powinna być dużą niespodzianką. Mamy więc dodatki do Zombicide: Czarna Plaga oraz dodatek do Neuroshima Hex, o których to trąbimy już od kilku dobrych tygodni. Mamy coś dla miłośników zdrowo rąbniętych Eksplodujących Kotków. I mamy też coś zarówno dla fanów Władcy Pierścieni jak i Gwiezdnych Wojen - szczególnie tych poważniejszych, mocniej zaangażowanych w swoje hobby. 

   Zombicide: NPC-1 - dodatek do gry Zombicide
  Zombicide: NPC-1

  Zombicide: Hero Box 1 - dodatek do gry Zombicide - edycja polska
  Zombicide: Hero Box 1

  Neuroshima Hex: Piraci - armia do gry Neuroshima Hex - edycja polska
  Neuroshima Hex: Piraci


  Warhammer: Underworlds - Gorechosen of Dromm
  Warhammer: Underworlds - Gorechosen of Dromm

  Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę
  Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę

  Middle-Earth: Strategy Battle Game - Battle Hosts
  Middle-Earth: Strategy Battle Game - Battle Hosts

  Star Wars: Legion - Separatist Invasion - Battle Force Starter Set
  Star Wars: Legion - Separatist Invasion - Battle Force Starter Set

  Spodziewane w nadchodzącym tygodniu
  I już w nadchodzących dniach spodziewamy się dwóch, dopiero co zapowiedzianych, pozycji. Gry podstawowej Oltree, w której ekonomiczna mechanika będzie się łączyć z ciekawie przedstawioną historią oraz dodatku do wydanego jakiś czas temu w Polsce Nidavellir. 

  Oltree - gra planszowa
  Oltree

   Nidavellir: Thingvellir - edycja polska
  Nidavellir: Thingvellir


  I to wszystko w tym tygodniu.

  Trzymajcie się ciepło!

  Zespół DragonEye
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.