• Przechowalnia 0
 • Nowości na urlop


  Witajcie,
  W tym tygodniu przychodzimy z nowościami w nieco odmiennym, wakacyjnym nastroju. Jak już pisaliśmy wcześniej, nasz sklep zamknięty będzie w dniach 25-27 lipca a wszystkie wysyłki realizować będziemy w dniu 28 lipca. Oczywiście nie jest to stała zmiana i po naszym powrocie wszystko powróci do normy :) Powracamy jednak do sedna, bo nie po to tu przybyliście by czytać o cudzych urlopach, a raczej o nowościach, jakie pojawiły się u nas w ostatnich dniach. Przyznać musimy, że te wakacje nie dają jak na razie wytchnienia i co chwilę pojawia się coś nowego. Nie inaczej było w mijającym tygodniu - kilka nowych premier, dodruki, zapowiedzi - o wszystkim przeczytacie poniżej.

  Nowe przedsprzedaże
  W tym tygodniu nowych zapowiedzi tylko dwie. Mamy dodatek do gry planszowej Viticulture: Winobranie, który będzie się koncentrował na rozgrywce kooperacyjnej poprzez wyznaczanie wspólnych celów do osiągnięcia. Stanowić to będzie dużą zmianę w stosunku do typowo rywalizacyjnego charakteru gry podstawowej i bardzo jesteśmy ciekawi jak to wyjdzie w praniu (a raczej w graniu). Druga nasza propozycja w mijającym tygodniu to nowy podręcznik do gry fabularnej Zew Cthulhu, który zabierze nas tym razem do stolicy naszego wspaniałego kraju w okresie międzywojennym - bardzo interesująca pozycja na którą wyczekiwali będziemy z niecierpliwością, w końcu nie ma to jak połączenie atmosfery Lovecraftowskiego horroru ze swojskim , rodzimym klimatem.

  Viticulture: Winobranie
  Viticulture: Winobranie
  Premiera planowana jeszcze w lipcu

   Zew Cthulhu: Warszawa - Stracone Miasto
  Zew Cthulhu: Warszawa - Stracone Miasto
  Premiera planowana na wrzesień 2022

  Premiery i dodruki w mijającym tygodniu
  W kwestii premier i dodruków dużo się wydarzyło w mijającym tygodniu. Dostaliśmy szybko (zapowiedź pojawiła się zaledwie w zeszłym tygodniu) bardzo potrzebny dodatek do gry planszowej Waste Knigths, dzięki któremu znacznie urozmaicimy sobie podróże po pustkowiach postapokaliptycznej Australii. Dotarła do nas dynamiczna gra planszowa Twisted Fables.  Pojawił się Masters of the Universe wraz z pierwszymi dodatkami - planszowa gra bitewna dla wszystkich fanów He-Mana i Szkieletora. Miłośników ostrej rywalizacji zainteresuje też na pewno dodruk gry Bór, premiera Eksplodujących Kotków dla dwóch graczy, czy też Gry o Tron: Sojusze. Dojechały do nas także dwie anglojęzyczne pozycje, o które bardzo często pytaliście, a były bardzo długo niedostępne w naszym sklepie - mowa tutaj o Folklore: The Affliction - Dark Tales oraz Memoir '44 - Equipment Pack. Nic tylko się częstować, póki są dostępne, ponieważ niektóre z tych pozycji mogą szybko zniknąć z naszych półek i nieprędko na nie wrócić.

  Waste Knights: Opowieści z Interioru
  Waste Knights: Opowieści z Interioru

  Masters of the Universe: Battleground - pierwsza fala dodatków
  Masters of the Universe: Battleground - pierwsza fala dodatków

   Twisted Fables (edycja polska)
  Twisted Fables (edycja polska)

   Gra o Tron: Sojusze
  Gra o Tron: Sojusze

  Eksplodujące Kotki: Wersja dla 2 Graczy
  Eksplodujące Kotki: Wersja dla 2 Graczy

  Bór - gra planszowa
  Bór

  Folklore The Affliction: Dark Tales
  Folklore The Affliction: Dark Tales

   Memoir '44 - Equipment Pack
  Memoir '44 - Equipment Pack

  Premiery w nadchodzącym tygodniu
  Chodzą słuchy, że już gdzieś niedaleko słychać bitewne pieśni, odgłos naciąganych cięciw i szczęk żelaznego oręża. Podobno już niebawem mają do nas dotrzeć, ale nie wiadomo jeszcze do końca kiedy dokładnie. Ale dajemy znać, bo być może już w przyszłym tygodniu przyjedzie wysłać nam drugi druk tych znakomitych gier pojedynkowych, w których nietuzinkowi i często niezbyt oczywiści bohaterowie staną ze sobą w szranki żeby udowodnić swą wyższość nad innymi. Trzymamy kciuki, aby dostawa dotarła do nas jak najszybciej.

  Unmatched: Bitwa Legend - gra planszowa
  Unmatched: Bitwa Legend

  Unmatched: Robin Hood vs WIelka Stopa
  Unmatched: Robin Hood vs WIelka Stopa


  Urlop
  Urlop
  I jeszcze na koniec oficjalna informacja o urlopie. Rozpoczął się on u nas 23 lipca i potrwa do 27 lipca. Wszystkie zamówienia złożone w tym czasie przez naszą stronę internetową będą wysłane 28 lipca i powinniście je otrzymać przed kolejnym weekendem. Z góry przepraszamy także za jakiekolwiek niedogodności spowodowane tą naszą chwilową nieobecnością - mamy nadzieję, że nam to wybaczycie.


  Pozdrawiamy,

  Zespół DragonEye

  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.