• Przechowalnia 0
 • Nowości w środku wakacji

  Gry planszowe - nowości - koniec lipca 2022
  Witajcie,
  Urlop zakończony i od razu uderzamy z odświeżającą falą nowości. Pojawiło się kilka zapowiedzi ciekawych gier oraz dodatków i musimy przyznać, że są to rzeczy na które będziemy niecierpliwie oczekiwali. Dojechało do nas też kilka premierowych tytułów, które wysłaliśmy do Was już przed weekendem. Mamy nadzieję, że dotrą szybko i bez przeszkód wnosząc później masę zabawy i radochy na Waszych stołach. Ale nie przedłużając już, poniżej przedstawiamy zestawienie nowości mijającego tygodnia.

  Nowe przedsprzedaże
  Na pierwszym planie bestsellerowy dodatek do Władcy Pierścieni: Podróże Przez Śródziemie. Udręki Pustkowi zawierają elementy, które wykorzystamy w kampanii Zarzewie Wojny, ale również zapowiadają kolejny rozdział przygód w nadchodzącym DLC do tej popularnej gry przygodowej - z pewnością żaden kolekcjoner nie odpuści sobie tego małego rozszerzenia. Druga nasza propozycja w tym tygodniu to K2 w wersji Big Box. Kto nie grał w tą sprytną, logiczną grę o wyścigu na himalajskie szczyty, ten powinien nadrobić zaległości, szczególnie, że wersja Big Box zawiera liczne dodatki, w postaci nowych tras wspinaczkowych oraz mini-rozszerzenie zmieniające warunki pogodowe. Trzecia pozycja o której wspominamy to nowy zestaw do Warcry - gry bitewnej, której akcja osadzona jest w uniwersum Warhammera Fantasy. Kończąc podsumowanie przedsprzedaży, mamy dla Was coś specjalnego. Kto uważnie śledzi stronę naszego sklepu internetowego, lub odwiedza nas na miejscu, ten zapewne zorientował się już, że pojawiło się w nim coś nowego. Mowa tutaj o Song of Ice & Fire - grze bitewnej, którą współtworzył nie kto inny jak sam Eric Lang, autor takich hitów jak Cthulhu: Death May Die, karciana Gra o Tron, Ankh czy Blood Rage. Akcja tej gry rozgrywa się w realiach książkowej i serialowej Gry o Tron i stanowi ona świetne połączenie bitewniaka, w którego zostały wplecione mechaniki wyjęte wprost ze strategicznych planszówek. Tak się złożyło, że akurat pojawiły się w przedsprzedaży dwa zestawy startowe dla rodów Starków oraz Lannisterów, więc jest to świetna okazja, aby rozpocząć przygodę z tym tytułem, tym bardziej, że z kodem ICEANDFIRE uzyskacie na nie dodatkowy rabat.

  Władca Pierścieni: Podróże Przez Śródziemie - Udręki Pustkowi
  Władca Pierścieni: Podróże Przez Śródziemie - Udręki Pustkowi
  Premiera planowana na IV kwartał tego roku

  K2: Big Box - gra planszowa
  K2: Big Box
  Premiera planowana na sierpień 2022

  Warcry: Heart of Ghur - gra bitewna
  Warcry: Heart of Ghur
  Premiera planowana na 6 sierpnia

  A Song of Ice and Fire (edycja polska) - Zestaw Startowy Rodu Lannister
  A Song of Ice and Fire (edycja polska) - Zestaw Startowy Rodu Lannister
  Premiera planowana na początek sierpnia 2022

  A Song of Ice and Fire (edycja polska) - Zestaw Startowy Rodu Stark
  A Song of Ice and Fire (edycja polska) - Zestaw Startowy Rodu Stark
  Premiera planowana na początek sierpnia 2022

  Premiery i dodruki w mijającym tygodniu
  Premier też kilka było. Pojawił się długo wyczekiwany Gniew Aniołów - potężna planszówka z masą figurek, opowiadająca o walce sił aniołów z demonami rodem z piekielnych otchłani. Pojawiła się Pętla, zakręcona, kooperacyjna gra planszowa o manipulowaniu czasoprzestrzenią, w której ratować będziecie wszechświat przed złowrogimi planami szalonego doktora. I pojawiło się także Winobranie - nowiuteńki, kooperacyjny dodatek do bestsellerowej gry Viticulture w której zajmujemy się prowadzeniem winnicy.

  Gniew Aniołów - gra planszowa
  Gniew Aniołów

  Pętla - gra planszowa
  Pętla

  Viticulture: Winobranie
  Viticulture: Winobranie


  Premiery w nadchodzącym tygodniu
  Czekamy niecierpliwie i wiemy, że są już niedaleko, ale gdzieś jednak utknęły i oczekiwanie to nieco się przedłuży. Tak czy inaczej, już niedługo dostaniecie je w Wasze ręce i będziecie mogli cieszyć się nietuzinkowymi pojedynkami bohaterów baśni, legend i podań. Dodruk dwóch pierwszych pozycji z serii Unmatched już jest niedaleko - mamy nadzieję, że dostarczenie ich do Was będzie już tylko kwestią dni.

  Unmatched: Bitwa Legend - gra planszowa
  Unmatched: Bitwa Legend

  Unmatched: Robin Hood vs WIelka Stopa
  Unmatched: Robin Hood vs WIelka Stopa


  I to wszystko na ten tydzień, serdecznie pozdrawiamy i życzymy samych udanych rozgrywek!

  Zespół DragonEye

  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.