• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Nowy Rok!

  I znowu wchodzimy w Nowy Rok! 
  Ten stary przyniósł nam tak wiele radości i dobrych chwil, że żegnamy go z małą łezką w oku. Pojawiły się takie tytuły jak np. świetny i szybki Azul, Zamek Smoków, Sagrada, klimatyczny Dead Men Tell No Tales, detektywistyczny Detektyw, rewelacyjna nowa edycja X-wing'a, a także świetne dodatki do znanych i lubianych przez nas wszystkich gier. 
  Patrzymy więc już teraz tylko z nadzieją na ten nowy 2019 rok, licząc, że przyniesie tyle samo, albo i dużo więcej nowych tytułów, przy których będziemy mogli realizować nasze hobby 

  Tego Wam wszystkim życzymy, a ponadto dużo zdrowia, samych miłych niespodzianek, spełnienia marzeń i wszystkiego co dla Was najlepsze! Oby każda gra planszowa w jaką zagracie w przyszłym roku dała Wam mnóstwo pozytywnych wrażeń i pozostawiła po sobie jak najwspanialsze wspomnienia.

  Dziękujemy też za to, że z nami jesteści i każdego dnia wspieracie nas swoimi komentarzami, mailami, opiniami i sugestiami! Bez Was nie byłoby nas.

  Szczęśliwego Nowego Roku!

  zespół DragonEye
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.