English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Obcy: Kolonialni Marines

  Obcy: Gra Fabularna - Kolonialni Marines
  Rekruci na pozycje, przygotować sprzęt i sprawdzić obszar! Że co tam się dzieje? Co mnie interesują jakieś robale z metalowymi zębami! Mamy tu wojnę! Martwcie się lepiej o te atomówki i chemikalia, które w każdej chwili mogą wam spaść na te zakute łby. Nie, nie słyszałem o żadnej konwencji, która by zabraniała czegokolwiek. Jesteśmy na Pograniczu panienki i ostatnie czym będziemy się martwić to jakieś cholerne konwencje. Najpierw strzelamy, a później zadajemy pytania, kto pierwszy, ten lepszy. 
  No więc szeregowy, nie wiem jak tu trafiłeś, ani po co, ale jednego możesz być pewien, zabierzemy cię ekspresową windą do piekła... bez powrotu...

  Kolonialni Marines powracają w kolejnym podręczniku do Obcego: Gry Fabularnej. W tym opasłym tomisku znajdziecie aż 352 strony o KKMSZ. Historia, organizacja, broń, pojazdy, misje i tworzenie postaci. Czego chcieć więcej? To doskonałe źródło wiedzy zarówno dla Matki Gry jak i samych graczy. Przedsprzedaż wystartowała a premiery spodziewamy się w II kwartale tego roku.
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.