• Przechowalnia 0
 • Opowieści z Pętli

  Tajemnice Pętli - Gra Fabularna oparta na serialu Tales From The Loop
  W 1954 roku, Szwedzki rząd zdecydował o budowie największego na świecie akceleratora cząstek. Jego konstrukcja została ukończona po piętnastu latach w roku 1969. Zlokalizowany głęboko pod idyllicznym, wiejskim regionem archipelagu Mälaröarna został ochrzczony przez miejscowych mianem Pętli. Mierząc się z problemami dnia codziennego, mieszkańcy Mälaröarna z czasem przyzwyczaili się do przedziwnych zdarzeń mających miejsce w okolicy, anomalii, których nikt nie potrafił wytłumaczyć i widoku błąkających się tu i ówdzie, pozornie bez celu, robotów. Wy jednak wiecie, że coś tu nie gra i pchani ciekawością młodych umysłów, chcecie zbadać, jakie tajemnice skrywa w sobie naukowa placówka, a to co odkryjecie, przejdzie Wasze najśmielsze oczekiwania.

  Odkryjcie Tajemnice Pętli - świat w którym nauka przeplata się z niewyjaśnionymi zjawiskami, gdzie wszystko jest możliwe, a każdy dzień przynieść może filozoficzną zagadkę, która wstrząśnie podstawami waszej rzeczywistości. Nie zapomnijcie o zabraniu ze sobą Zasobnika Mistrza ;)

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.