• Przechowalnia 0
  • Organizery


    Dzisiaj prezentujemy akcesoria do gier planszowych i karcianych, których w naszym odczuciu od dawna brakowało w DragonEye. Skończy się problem z porozrzucanymi po pudełku kartami oraz straconym czasem na pakowanie małych elementów w woreczki strunowe. Dzięki insertom do gier czas potrzebny na rozłożenie na stole ulubionej gry znacznie się skraca, na przykład żetony mają swoje dedykowane pudełeczka, które po prostu wyciągamy, kładziemy koło planszy i już są gotowe do rozgrywki. Co także ważne, proponowane przez nas rozwiązanie nie wymaga użycia kleju, elementy są tak sprytnie rozmieszczone i dopasowane, że wszystko trzyma się idealnie na systemie zatrzasków i zaczepów. Do złożenia tych insertów nie jest wymagana wiedza z zakresu mechaniki kwantowej, testowo złożyliśmy wkładkę do Eldritch Horror i całość zajęła nam około 10 minut. Jeśli więc poszukujecie stosunkowo taniego rozwiązania do posegregowania ulubionych gier, zapraszamy - inserty e-raptor to coś, co warto wypróbować.

    Oferta organizerów w naszym sklepie niebawem się poszerzy i chętnie usłyszymy od Was, do jakich gier chcielibyście zobaczyć inserty w pierwszej kolejności - piszcie do nas maile (info@dragoneye.pl) a my jak zwykle zobaczymy co da się zrobić.


    Akceptuję
    Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.