• Przechowalnia 0
 • Otchłań i Niezbadany Mrok

  Aeon's End - gra karciana oraz dodatki
  Gravehold, ostatni bastion ludzkości w podziemiach świata opanowanego przez przerażające demony. Ostateczna zagłada jest nieunikniona, lecz resztki ocalonych bronią się mężnie za murami mrocznej twierdzy by jak najbardziej ją opóźnić. W tak beznadziejnej sytuacji potrzebna będzie każda pomoc. Każda para rąk potrafiących władać magią oddali zbliżające się potworne istoty, których jedynym celem będzie sforsowanie obronnych murów i zrównanie miasta z ziemią. Zespół DragonEye nie może patrzeć bezczynnie na tą symfonię zniszczenia i pożogi, nie możemy przejść obojętnie obok padających trupem dzielnych bohaterów, którzy oddają swoje życie za wolność ludzkiej rasy. Przybywamy więc z odsieczą, z dwoma darami dla potrzebujących, z paczkami, które być może zmienią bieg historii tego ukrytego w podziemiach miasta... a w nich znajdziecie czterech nowych magów, którzy wesprą sprawę i staną na murach by odeprzeć zaciekłe ataki wroga, lub polec w chwale za dobrą sprawę. Nie przewidzieliśmy jednak jednego... wrogie siły nie śpią, wysłały swoich sługusów w ślad za naszą wyprawą i pod postacią przerażających Nemesis, będą próbowały przełamać tą ostatnią linię oporu...

  Przedsprzedaż dwóch nowych dodatków do Aeon's End wystartowała. Otchłań, oraz Niezbadany Mrok mają być dostępne już po koniec maja. 
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.