English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Pieśń Lodu i Ognia

  Song of Ice and Fire - strategiczna gra figurkowa
  Król Robert Baratheon, władca Siedmiu Królestw, nie żyje. Podczas gdy ziemie Westeros pogrążają się w chaosie, rozpoczyna się Wojna Pięciu Królów. Armie północy, którym przewodzą Robb Stark i Greatjon Umber maszerują na południe, Ich proporce powiewają na wietrze, a na twarzach odbijają się niezachwiana odwaga oraz lojalność. Niebawem zetrą się z siłami Lannisterów, najlepiej wyposażonej i wyszkolonej armii na kontynencie, na której czele stoją Jaimie Lannister oraz Gregor Clegane, zwany również "Górą". Zastępy żołnierzy zetrą się na polach bitwy w krwawym, bezwzględnym konflikcie, w którym spryt i przemyślane manewry dowódców będą miały równie wielkie znaczenie co wspierający ich z ukrycia poplecznicy, potrafiący zmienić losy niejednego starcia swoimi zakulisowymi działaniami. Czy sztandar wilkora zatrzepoce nad Królewską Przystanią, czy zostanie wdeptany w błotnistą ziemię na jednym z pól bitew? Czy knowania lwów z Casterly Rock okażą się wystarczające, by zapewnić im przewagę nad przeciwnikami? Na twoich barkach spoczywa los twego rodu i życie tysięcy żołnierzy, którzy wezmą udział w tej wojnie. 

  Przedsprzedaż dwóch nowych zestawów startowych do gry Song of Ice and Fire w polskiej wersji językowej - dla Rodu Starków oraz Rodu Lannisterów wystartowała. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę - kod rabatowy, który obniży cenę wszystkich zestawów do gry Song of Ice and Fire. Tajne zaklęcie to ICEANDFIRE.

  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.