• Przechowalnia 0
  • Podróże Przez Śródziemie: Udręki Pustkowi

    Władca Pierścieni: Podróże Przez Śródziemie - Udręki Pustkowi
    Królestwo Rohanu, zamieszkiwane przez szlachetny i dumny lud władców koni ma długą historię licznych wojen, których skutki odczuwalne są od Martwych Bagien na wschodzie, po krainy zamieszkiwane przez Dunlendingów na zachodzie. Los rzucił was właśnie tutaj, na rozległe równiny, nad Rzekę Entów, gdzie w lokalnej gospodzie spotykacie tajemniczą Eadris. Ta tajemnicza kobieta twierdzi, że ma dowody na istnienie spisku, który może po raz kolejny pogrążyć Rohan w okrutnej wojnie. Czy zaufacie jej i podejmiecie kroki by spróbować zapobiec mrocznym knowaniom sił ciemności? Czy znajdziecie w sobie odwagę by stanąć po raz kolejny ramię w ramię przeciw nadciągającemu zagrożeniu?

    O brzasku dnia dzisiejszego, przybył do nas goniec z Rohanu, by ogłosić przedsprzedaż dodatku Władca Pierścieni: Podróże Przez Śródziemie - Udręki Pustkowi, wprowadzającego nowe karty i figurki dla kampanii Zarzewie Wojny oraz Zatrute Przeznaczenie.
    Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.