• Przechowalnia 0
 • Podsumowanie tygodnia


  W tym tygodniu mamy ważne ogłoszenie. DragonEye, z powodu dbałości o nierozprzestrzenianie się epidemii wirusa SARS-CoV-2 zamyka swoje podwoje dla odbiorów osobistych na czas na razie nieokreślony. Cały nasz zespół przenosi się na magazyn, aby stamtąd realizować nieprzerwanie wysyłki. Firma InPost, z którą współpracujemy, choć zdarzają jej się czasem potknięcia, przeważnie dostarcza przesyłki na drugi dzień po nadaniu (do paczkomatu lub kurierem pod drzwi). Zachęcamy do takiej formy zakupów, aby niepotrzebnie nie narażać na szwank zdrowia swojego oraz swoich bliskich. Przesyłki nie są drogie, a pozwalają zaoszczędzić czas, który przeznaczamy na podróż po grę, pieniądze na benzynę, nie nawiązujemy też niepotrzebnego kontaktu z otoczeniem. Oczywiście nie ma sensu panikować, gier mamy pod dostatkiem i nie znikają z półek jak papier toaletowy i ryż czy inny makaron, a nasze działania mają charakter czysto prewencyjny - jak mówi stare piłkarskie porzekadło, lepiej zapobiegać niż leczyć.


  Po tym mrożącym krew w żyłach wstępie, przechodzimy do właściwych informacji ze świata planszówek.

  Przedsprzedaże:

  Talisman: Legendarne Opowieści - gra planszowa
  Talisman: Legendarne Opowieści
  Śmiałkowie, bohaterowie, poszukiwacze przygód! Już niebawem będziecie mieli możliwość wyruszenia na zupełnie nową wyprawę w świecie magii i miecza. Tym razem zamiast rywalizować ze sobą o Koronę Władzy i miano Wielkiego Władcy Wszystkich Krain, połączycie siły i będziecie zmagali się wspólnie z przeciwnościami losu. Talisman: Legendarne Opowieści to gra kooperacyjna osadzona w znanym i uwielbianym świecie fantasy. Proste zasady sprawiają, że do rozgrywki zasiąść może cała rodzina, łącznie z jej najmłodszymi członkami.
  Premiera już za rogiem - planowana na koniec marca 2020 roku.

  Marvel: Rękawica Nieskończoności - gra karciana
  Marvel: Rękawica Nieskończoności
  Kolejny tytuł w który zagrać możemy rodzinnie, a tematyka tym razem bardziej komiksowa. Jako drużyna Avangersów będziemy mogli powstrzymać gracza, który wcieli się w Thannosa, przed odnalezieniem Kamieni Nieskończoności. Gra pełna dedukcji i ekscytujących, ryzykowanych akcji.
  Premiera przewidziana na IV kwartał 2020 roku.

  Opóźnienia:

  Zamki Burgundii - Big Box - gra planszowa
  Zamki Burgundii BIG BOX
  premiera została przeniesiona na przełom czerwca i lipca 2020 roku.


  Inne informacje:

  - W naszym sklepie pojawił się kolejny dodatek do gry Marvel Champions: The Card Game - Thor, który wprowadza do gry nowego bohatera wraz z dodatkowymi kartami.
  - Polska wersja gry Die Macher, w której wcielamy się w prezesów partii politycznych próbujących wygrać wybory, ma pojawić się w sprzedaży na przełomie kwietnia i maja.
  - Zapowiedziana wcześniej w tym roku przez Portal Games, polska wersja gry Terrors of London prawdopodobnie trafi do nas na przełomie sierpnia i września tego roku.
  Wiadomości od Fantasy Flight Games:
  - Wydawca gry Marvel Champions: The Card Game ogłosił pierwszy duży dodatek - Rise of Red Skull, który zaplanowany jest na IV kwartał tego roku.
  - Pojawiła się zapowiedź angielskiej wersji kolejnego rozszerzenia do gry Horror w Arkham (3. edycja) - Under Dark Waves. Na tą chwilę czekamy na potwierdzenie na temat polskiej wersji i mamy nadzieję, że przedsprzedaż pojawi się już niebawem.
  - Choć na razie bardzo nieoficjalnie, ale pojawiły się plotki o nadchodzących dodatkach do Zewnętrznych Rubieży, mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku pojawi się jakaś konkretna zapowiedź.

  I to wszystko w tych krótkich w tym tygodniu newsach - mamy nadzieję, że najbliższe tygodnie przyniosą więcej dobrych informacji.

  Trzymajcie się ciepło i dużo zdrowia dla wszystkich!

  Zespół DragonEye


  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.