• Przechowalnia 0
 • Podsumowanie tygodnia

  This War of Mine, Azul, Wojna o Pierścień i Detektyw
  Pogoda za oknem coraz lepsza, czas grillowania, wycieczek i spędzania czasu na słońcu. Ale nie zapominamy o planszówkach, wręcz odwrotnie, ponieważ, po pierwsze, sytuacja sprzyja pozostaniu w domu, a po drugie, mamy kolejny wysyp nowości z różnych wydawnictw. Ogólnie początek maja obrodził premierami, zapowiedziami jak i dodrukami dobrych tytułów.

  Nowe przedsprzedaże:

  Czas Oblężenia - dodatek do gry planszowej This War of Mine
  This War of Mine: Czas Oblężenia
  Nowe rozszerzenie dla doskonałej, realistycznej gry, przedstawiającej losy cywilów w ogarniętym współczesnym konfliktem mieście. Zawiera kilka modułowych dodatków, które z pewnością urozmaicą Wam grę, ale głównym daniem będzie tutaj na pewno tryb kampanii. Z czystym sercem polecamy zarówno miłośnikom gier kooperacyjnych jak i rozgrywek w pojedynkę.
  Premiera już 14 maja.

  Drugie Dno - dodatek do gry planszowej Detektyw
  Detektyw: Drugie Dno
  Nowy dodatek, który zapoczątkować ma całą serię pojedynczych spraw, pisanych przez znamienitych twórców gier planszowych. Wiemy, że akcja tym razem przeniesie się w lata 70-te do Bostonu, ale ciekawi jesteśmy jakie łamigłówki i jakie zwroty akcji przygotowali dla nas autorzy.
  Premiera planowana na czerwiec tego roku.

  Premiery w nadchodzącym tygodniu:

  Die Macher - gra planszowa
  Die Macher
  Zapewne jesteście już zmęczeni tematem wyborów, ale tutaj mamy grę, która prze pod prąd wbrew oczekiwaniom ogółu. To bardzo ciężki tytuł (nie tylko pod względem tematyki ;)), niezbyt piękny, ale rozgrywka daje dużo satysfakcji, a do tego, jeśli interesujecie się polityką... musicie go mieć, aby przeprowadzić swoją kampanię i wygrać wybory! I to niekorespondencyjne!

  Premiery w zeszłym tygodniu:

  Azul: Letni Pawilon - gra planszowa
  Azul: Letni Pawilon
  Premiera Letniego Pawilonu ma mieć miejsce 11 maja, ale już w piątek rozesłaliśmy wszystkie egzemplarze, które zamówiliście u nas w przedsprzedaży. Istnieje więc duża szansa, że do sporej części z Was przesyłki już dotarły, przetestowaliście nowego Azula i umilił on Wam weekend.

  Azul: Kryształowa Mozaika - dodatek do gry
  Azul: Kryształowa Mozaika
  Ten dodatek także ma swoją premierę 11 maja i podobnie jak nowa, samodzielna wersja, powędrował on już do swoich nowych właścicieli.

  Opóźnienie:

  Endeavor: Age of Sails
  Endeavor: Age of Sails
  Tutaj niestety mamy złą wiadomość - jak pisaliśmy w mailu do wszystkich, którzy zamówili Endeavor w przedsprzedaży, niestety nadal nie dotarła do nas dostawa z tą wielce oczekiwaną grą. Mamy ją otrzymać w poniedziałek i trzymamy kciuki, aby kolejne opóźnienia nie przeszkodziły nam w wysyłce.

  I na koniec kilka dobrych wiadomości odnośnie dodruków od wydawnictwa Galakta. Tych tytułów, nie trzeba raczej nikomu przedstawiać, rozchodzą się zawsze jak świeże bułeczki w słoneczny poranek.

  Co się pojawiło w zeszłym tygodniu?

  Posiadłość Szaleństwa - gra planszowa
  Posiadłość Szaleństwa (2. edycja)

  Co się ma pojawić w nadchodzącym tygodniu?

  Star Wars: Rebelia - Imperium u Władzy
  Imperium u Władzy

  Wojna o Pierścień - Panowie Śródziemia
  Panowie Śródziemia

  Eldritch Horror - Miasta w Gruzach
  Miasta w Gruzach

  Inne informacje:
  - Wydawnictwo Portal zapowiedziało kolejny dodatek do gry Monolith Arena: Golemy, oraz nową grę Little Town której angielska wersja znajduje się już w naszym sklepie.

  I to wszystko z ważnych wiadomości, którymi chcieliśmy się z Wami podzielić w tym tygodniu.

  Pozdrawiamy,

  Zespół DragonEye
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.