• Przechowalnia 0
 • Podsumowanie tygodnia


  Witajcie,


  Za nami kolejny tydzień, w którym mieliśmy pełne ręce roboty, gdyż pojawiło się kilka budzących emocje tytułów. Nowych przedsprzedaży wprawdzie nie mamy dla Was wiele (choć parę się pojawiło), ale premiery były zdecydowanie z tych, które u wielu gracz powodują przyspieszone bicie serca, nagły przypływ adrenaliny i efekt poszerzonych źrenic. Ładne, kolorowe wydania zawsze cieszą się powodzeniem, a gdy do tego są dobrą grą samą w sobie, to nie da się obok nich przejść obojętnie i nasz sklep zostaje przytłoczony obezwładniającą ilością zamówień (za co oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni :)).


  Nowe przedsprzedaże:

  Horror w Arkham: Gra Karciana - Leże Dagona
  Horror w Arkham: Gra Karciana - Leże Dagona
  Bluźnierstwa w Innsmouth ciąg dalszy... natomiast zapas tego dodatku wyczerpał się tak szybko, że nie zdążyliśmy oficjalnie ogłosić startu przedsprzedaży. Mamy wrażenie, że im mniejszy jest nakład i im szybciej kolejne zestawy mitów się wyprzedają, tym więcej osób dodatki te u nas zamawia. Na szczęście wydawca podjął już odpowiednie kroki i od nowego cyklu począwszy, nakłady mają być znacznie zwiększone. Mamy nadzieję, że to rozwiąże problem z dostępnością kolejnych rozszerzeń.

   Vinhos - Deluxe Edition (ENG)
  Vinhos - Deluxe Edition (ENG)
  Wydaje się, że brać planszówkowa w Polsce ma szczególne zamiłowanie do wina, na co wskazuje wyjątkowe zainteresowanie takimi tytułami jak Viticulture, czy choćby właśnie Vinhos. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników gronowego trunku i otwieramy przedsprzedaż dodruku gry Vinhos Vitala Lacerdy, twórcy takich tytułów jak On Mars, Kanban czy The Gallerist, o którą bardzo często pytacie. Mamy nadzieję, że gra, wraz z dodatkiem pojawi się u nas jeszcze w kwietniu.


  Premiery:

  Łąka - rodzinna gra planszowa
  Łąka
  Wsi spokojna, wsi wesoła! chciałoby się zakrzyknąć rozgrywając partyjkę w ten tytuł. Wyruszcie na szlak, podziwiając pod drodze krajobrazy i dzikie zwierzęta zamieszkujące leśne ostępy oraz zbierając pamiątki, w których zaklęte będą wspomnienia z Waszej wyprawy. Łąka to świetna gra rodzinna z rozwiązaniami, które podczas rozgrywki wywoływać będą wiele emocji pośród uczestników. Na uwagę zasługuje również piękne wykonanie, gdyż ilustracje jakimi została okraszona to małe dzieła sztuki, które cieszyć będą oczy nawet najbardziej wybrednych estetów.  

  Brzdęk! Aquisitions Incorporated
  Brzdęk! Aquisitions Incorporated
  Kolejne dodatki do Brzdęka pojawiają się z prędkością szybkonogiego elfa uciekającego ze skradzionym skarbem z leża przerażającego smoka... i równie szybko znikają z półek sklepowych. Obiło nam się o uszy, że nakład u wydawcy już się wyczerpał, ale u nas jeszcze ich trochę zostało, więc... nie ma na co czekać, tym bardziej, że Drużyna Zarządu, jak i Drużyna C przyda się każdemu fanowi Brzdęka Legacy, gdyż ten pojawić się ma jeszcze w tym roku.


  Nadchodzące premiery:

  Smartphone Inc - gra planszowa
  Smartphone Inc
  Kto nie chciałby wskoczyć choć na chwilę w buty Steve'a Jobsa i założyć najlepiej prosperujący, Smartphone'owy biznes na świecie? Jak widać bardzo wiele osób, gdyż nakład u wydawcy już się wyczerpał i zapas w naszym sklepie także. Mamy otrzymać jeszcze kilka kopii w okolicach premiery, która nastąpi w najbliższy czwartek, ale cena będzie już najprawdopodobniej wyższa niż ta w której oferowaliśmy Smartphone do tej pory. 

  Escape Tales - Dzieci Żmijowego Lasu
  Dzieci Żmijowego Lasu
  Tego jeszcze nie było! Escape Tales w klimatach fantasy to strzał w dziesiątkę, gdyż widać tu znacznie większe zainteresowanie niż przy poprzednich częściach tego wyjątkowego cyklu. Oprócz sprytnych i wymagających zagadek, mamy tu bowiem opowieść, którą rozwijamy i odkrywamy w trakcie rozgrywki, popychając fabułę do przodu. Z nowości jakie otrzymamy w Dzieciach Żmijowego Lasu, warto wymienić towarzyszy, którzy wspierać nas będą podczas naszej wędrówki przez pełną niebezpieczeństw krainę.

  I to tyle w tym tygodniu, do napisania w kolejnym,

  Zespół DragonEye


  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.