• Przechowalnia 0
 • Powrót do Everdell

  Dodatki i rozszerzenia do gry planszowej Everdell
  Witajcie ponownie w Everdell, naszej uroczej dolinie, gdzie pośród omszałych kamieni wiją się malownicze strumienie, a w cieniu ogromnych drzew uwijają się jak w ukropie, rozbudowując swoje królestwo, setki małych zwierząt. Wiele czasu minęło, odkąd Ogonek - legendarny poszukiwacz przygód odkrył dla nas to leśne schronienie, a teraz, po pracowitych tygodniach, które zaowocowały powstaniem wielu wspaniałych, nowych miast, przyszedł czas by spojrzeć dalej niż dotychczas - poza granice bezpiecznej przystani w której prowadzimy nasze sielskie życie. Od zachodu zawsze słychać było plusk wartkiej rzeki i głośny rechot setek gardeł - czas chyba wysłać tam poselstwo, aby sprawdzić co się tam dzieje, tym bardziej, że wędrowcy, którzy zapuścili się w tamte rejony i powrócili z nich bezpiecznie, przyturlali ze sobą niezmierzone bogactwa pod postacią błyszczących pereł. Na południu, na skutym lodowym wichrem szczycie spotkać podobno można duże zwierzęta, które okażą się nieodzowną pomocą, dla każdego wielkiego królestwa zwierząt. Pogoda się zmienia, nadchodzą nowe zdarzenia, nowe niespodzianki. Jak nasze leśne królestwo sobie z nimi poradzi? Ten rozdział historii zwierzęcego królestwa, możecie dopisać sami.

  Przedsprzedaż polskich wersji nowych dodatków do Everdell wystartowała! Premiera planowana jest na drugą połowę 2020 roku.
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.