• Przechowalnia 0
 • Powrót na przeklętą wyspę

  Robinson Crusoe - dodatek Skrzynia Skarbów
  Witaj rozbitku! Po tylu wyprawach na przeklętą wyspę wydaje ci się zapewne, że widziałeś już wszystko i przywykłeś do wszystkich przeciwności? Masz rację! Wydaje Ci się! Hahaha... no dobra, żarty na bok, bo też i nie po to sobie gardło strzępię. Zbieramy kilku ludzi na kolejną wyprawę i nadałbyś się idealnie ze swoją eksperiencją. Gdzie wyruszamy? Aaaa, to mi się podoba... na pewno pójdziemy śladami Doktora Livingstone'a, a jak już uporamy się z kabałą w którą się wpakował, to się zobaczy... może poprzeszkadzamy trochę kłusownikom? A może poszukamy skarbów? Nasz doktor bredził też coś o wehikule czasu, ale kto by go tam słuchał... a właśnie, poznasz naszą załogę, bo oprócz wspomnianego doktora mamy tu kilku marynarzy na schwał, a nawet psa łowczego, co nieraz nas z opresji ratował. Dobra, dosyć tego ględzenia, piszesz się na kolejną przygodę?

  Skrzynię Skarbów odkryjecie w czwartym kwartale tego roku, ale nie zapomnijcie zarezerwować swojego egzemplarza już teraz.
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.