• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Powrót Posiadłości Szaleństwa


  Posiadłość Szaleństwa (druga edycja)

  Otwierasz drzwi, niepewny co zastaniesz w środku. Przekraczasz próg, czując powiew lodowatego chłodu na plecach, który powoduje przeszywające drgawki. Nie wiesz co na Ciebie tutaj czeka, ale przybyłeś na pilne wezwanie przerażonego właściciela posiadłości. Nie zdążył wiele powiedzieć, rozmowa została urwana zanim zdążył wytłumaczyć o co chodzi. W holu rozlega się głuche tykanie zegara, a na stoliku u podnóży schodów prowadzących na piętro porozrzucane są jakieś dokumenty. Część z nich spadła barwiąc się na czerwono w niewielkiej kałuży świeżej krwi. Dobrze zrobiłeś zabierając ze sobą towarzyszy, to nie jest zwykłe śledztwo i będzie potrzebna Ci pomoc. Rozglądacie się z zaniepokojeniem, zastanawiając się co tu się mogło stać i od czego zacząć, gdy nagle do waszych uszu dobiega przeraźliwe, mrożące krew w żyłach i docierające do najgłębszych zakamarków duszy wycie, jakby gdzieś w głębi domostwa zarzynano dzikie zwierzę. Sam ten dźwięk może przyprawić człowieka o szaleństwo, a to dopiero początek tej nocy…

  Mamy przyjemność zakomunikować, że wydawca ogłosił dodruk Posiadłości Szaleństwa – przez wielu uważanych za najlepszą, najbardziej klimatyczną grę planszową w klimacie horroru. Osadzona w świecie wykreowanym przez H.P. Lovecrafta, całymi garściami czerpie z mitów o przerażających, przedwiecznych koszmarach, ale także z klasyki horrorów, pełnej duchów, tajemniczych zdarzeń i nadprzyrodzonego zagrożenia. Polecamy szczególnie, z uwagi na fakt, że zajmuje ona naczelne miejsce w naszej kolekcji.

  Premiera dodruku przewidziana na koniec marca 2019.

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.