• Przechowalnia 0
 • Przedświąteczne Nowości  Kolejne premiery wysypały się ze świątecznego worka wydawców, aby umilić nam nadchodzący czas relaksu i spotkań z bliskimi. Będzie co robić w te święta, na nudę na pewno narzekać nie będziemy. 


  Premiery w zeszłym tygodniu:


  Insert do gry Brass
  Rozpiera nas duma z tego doskonałego insertu, jaki udało się dla Was stworzyć. Wreszcie elementy nie latają po całym pudełku i nie trzeba ich po każdej grze upychać jak denatów do foliowych worków. Teraz rozkładanie, jak i składanie gry to przyjemność, a insert prezentuje się godnie także wizualnie. 


  Gloomhaven (edycja polska)
  Wielkie, ciężkie pudła wyruszyły w świat i część szczęśliwców już w ten weekend wyruszyła na spotkanie przygody, a część zapewne znajdzie ogromną paczkę pod swoją choinką. Rozmiar gry robi wrażenie i choć cena do najniższych nie należy, to jej zawartość rekompensuje wszelkie niedogodności - pudełko jest wypchane po brzegi elementami, tak, że ledwie się domyka. Pierwsza fala już za nami i czekamy teraz na kolejną, która pojawić się ma około 10 stycznia. Żywimy głęboką nadzieję, że obędzie się bez opóźnień!


  Talisman: Magia i Miecz - dodatki
  Kolejne dodatki już się pojawiły, więc nie pozostaje nic innego jak wyruszyć do krain pełnych czarów, potworów, ukrytych skarbów i magicznych artefaktów, wcielając się w rolę jednego z wielu nowych śmiałków, których dodatki te wprowadzają do gry. A co się pojawiło w zeszłym tygodniu z tego nieśmiertelnego uniwersum? Przede wszystkim Zapomniane Krainy - nowy dodatek, który jest połączeniem Puszki Pandory z Krainami Odmętów, ale także i inne - Miasto, WilkołakPani Jeziora oraz Smoki


  Horror w Arkham: Gra Karciana - Koszmar Tysiąca Wcieleń
  I już jest. Droga od zapowiedzi do premiery jak zwykle była zadziwiająco krótka. Teraz tylko pozostaje narzucić kaptur, zapalić świece, wyryć na blacie stołu bluźniercze symbole i wyruszyć do Krainy Snów w poszukiwaniu naszych przyjaciół. 


  Volt
  Walki robotów już się rozpoczęły! Arena wypełniła się snopami iskier i oślepiającym błyskiem laserów. Pamiętajcie - zwycięzca może być tylko jeden!


  Tiny Epic: Mechs
  Kolejna propozycja dla wszystkich, którzy lubią futurystyczne starcia na arenach. Tutaj jednak sytuacja będzie trochę bardziej skomplikowana, gdyż do walki wkroczycie osobiście, dzierżąc broń w swoich własnych rękach. Bitwa będzie zacięta, a spryt i przewidywanie będą kluczem do zwycięstwa. 


  Na Skrzydłach: Ptaki Europy
  Ja nie wiem, co Wy widzicie w tych ptakach. Czy rzeczywiście mamy w naszej wspaniałej ojczyźnie tylu ornitologów-hobbystów? A może coś innego powoduje, że to jedna z najlepiej sprzedających się gier tego roku? Tak czy inaczej, Ptaki Europy wreszcie doleciały i już siedzą na Waszych stołach i bacznie obserwują każdy ruch jaki wykonujecie na planszy. Oby tylko cała ta historia nie skończyła się jak u Hitchcocka.


  Nadchodzące premiery


  Dungeons & Dragons: Podręcznik Mistrza Podziemi
  Gotowi na kolejną porcję wiedzy ze świata D&D? Ten podręcznik podsunie Wam wiele pomysłów na własne scenariusze, podpowie jak prowadzić przygody i uczyni z Was jeszcze lepszych mistrzów gry. Niezbędny dla wszystkich, którzy chcą się doskonalić w sztuce prowadzenia narracji podczas sesji gier fabularnych. Trafi do Was już w nadchodzącym tygodniu.  Harry Potter: Hogwarts Battle
  Chodziły pogłoski, że pojawi się w zeszłym tygodniu, jednak niestety to nie nastąpiło. Czy pojawi się w kolejnym? Oficjalne stanowisko wydawcy na tą chwilę jest takie, że robią co w ich mocy, aby gra pojawiła się w waszych domach na święta. Pozostaje nam trzymać kciuki i liczyć, że pociąg do Hogwartu nie zaliczy opóźnienia.


  Jeszcze przez kilka godzin trwać będzie nasz konkurs świąteczny - to ostatnia szansa zdobyć jedną ze wspaniałych nagród, jakie w nim fundujemy.


  I na koniec przedstawiamy jeszcze dni w których pracujemy w nadchodzące Święta:
  23.12 - wysyłki/odbiory zamówień złożonych do dnia 23.12 do godziny 10:00
  24.12 - tylko odbiory osobiste zamówień złożonych do dnia 23.12 do godziny 10:00 (ewentualnie zakupy gier na miejscu)
  25-29.12 - nieczynne
  30.12 - wysyłki/odbiory w trybie normalnym
  31.12 - wysyłki/odbiory zamówień złożonych do dnia 31.12 do godz. 10:00 (ewentualnie zakupy gier na miejscu)
  1.01.2020 - 6.01.2020 - inwentaryzacja/nieczynne

  Pozdrawiamy,

  Zespół DragonEye  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.