• Przechowalnia 0
 • Przeznaczenie znajdzie Cię wszędzie
  Dzień dobry, lub dobry wieczór, zależnie od tego w jakiej części galaktyki jesteście ;)

  Dzisiaj taki mały newsik, choć zapewne dla niektórych wielce wyczekiwany, w końcu fanów gwiezdnych wojen nie brakuje i oby długo nie zabrakło, gdyż to piękne uniwersum. Oprócz tego mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy czekali na dodruki horrorów ze świata H.P. Lovecrafta.


  Star Wars: Przeznaczenie - Poprzez Galaktykę
  Czeka na Was kolejna podróż, w której tym razem będziecie mogli wcielić się w młodych Hana Solo i Lando Calrissiana oraz zasiąść za sterami legendarnego Sokoła Millenium, w czasach kiedy pokonywał trasę na Kessel w 12 parseków. Ciemna strona mocy także nie może narzekać, gdyż do gry wejdzie sam Wielki Lord Vader - rebelianci lepiej miejcie się na baczności, żarty się skończyły, a jego pięść zaciśnie się niebawem na waszych gardłach.
  Z okazji premiery nowych kart mamy dla Was kolejną wielką promocję (to się już chyba stało tradycją!) - zarówno Boxy jak i pojedyncze booster packi 2 + 1 gratis!
  Premiera planowana jest na 8 listopada, więc już niebawem.


  Wprawdzie spóźnią się na Halloween, ale już do nas płyną - dodruki Horrorów ze świata Lovecrafta:


  Horror w Arkham: Gra Karciana
  Posiadłość Szaleństwa: Za progiem

  I to już wszystko na dzisiaj, przypominamy również, że nasz sklep w nadchodzącym tygodniu będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia złożone pomiędzy 27.10 a 4.11 zostaną rozesłane 5 listopada, no chyba, że po drodze wypadnie jakaś premiera (czekamy na "Brzdęk!"), wtedy zamówienia z tytułem premierowym zostaną wysłane przez nasze elfy zaraz po otrzymaniu go przez nas od wydawcy.


  Pozdrawiamy i strasznego grania w horrory w Halloween!

  DragonEye   Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.