• Przechowalnia 0
 • Republika kontra Separatyści

  Star Wars: X-Wing - gra figurkowa
  Piloci! Do maszyn!
  Kolejna fala statków już naciera i tym razem nie staniecie naprzeciw byle kogo, bo swoją obecnością kosmiczne pole bitwy zaszczycą prawdziwe osobistości. Leci więc Jango Fett, który jeszcze przed niesławną dekapitacją był znany ze swego sprytu i nie bez przyczyny stał się wzorem dla całej armii klonów. Wspierać go będą statki Tri-Fighters, prawdopodobnie szczyt osiągnięć inżynieryjnych separatystów, jeśli chodzi o lekkie myśliwce - niesamowicie elastyczne pod względem możliwości bojowych, posiadają świetną zwrotność i dużą siłę ognia, która wstrząśnie niejednym statkiem republiki. Naprzeciw tym niebezpiecznym maszynom staną nie kto inny jak sam Obi-Wan Kenobi oraz Anakin Skywalker - duet nieposłusznych rycerzy Jedi, którzy do walki wyruszą w swoich Eta-2 Actis. Do pomocy dostali skrzydłowych w postaci V-Wingów - zwrotnych i bardzo szybkich maszyn, które stawią czoła zagrożeniu ze strony separatystów. 

  Obojętne którą stronę konfliktu wybierzecie, statki niebawem przybędą do waszych hangarów - niestety już tylko w angielskiej wersji językowej.


  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.