• Przechowalnia 0
  • Rocketmen

    Rocketmen (edycja polska) - gra planszowa
    Ludzkość zawsze z niezmierzoną ciekawością i tęsknotą spoglądała w gwiazdy mieniące się nad naszymi głowami. Po tysiącach lat rozwoju technologicznego i nieustannych innowacji prowadzących do przełomowych odkryć, nastąpił wielki skok, który pozwolił nam na oderwanie się od planety, będącej do tej pory naszym jedynym domem i dotarcie do księżyca, by postawić tam pierwsze kroki w nieśmiałym akcie ludzkiej odwagi i determinacji, by dążyć ku rzeczom większym niż samo życie. Teraz nadszedł czas na kolejny etap naszej wędrówki, na kolejny wielki skok ludzkości, który zaprowadzi nas w odleglejsze zakątki układu słonecznego. Czy jesteście gotowi na tak wielkie wyzwanie?

    Nadszedł czas, by rozpocząć wyścig w kosmiczną przestrzeń, Rocketmen (Edycja Polska) już za kilkanaście dni zawita do naszego sklepu, a tym czasem wystartowaliśmy przedsprzedażą gry podstawowej oraz kilku unikalnych gadżetów.
    Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.