• Przechowalnia 0
 • Rok Molocha - cd.

  Neuroshima: Rok Molocha - gra fabularna - limitowana edycja specjalna
  "Tak naprawdę niewiele wiadomo. A przynajmniej nie wiadomo nic pewnego. Wojna zaczęła się we wrześniu 2020, to akurat jest jasne. Stany miały się całkiem nieźle, technologia powoli osiągała poziom tego, co rysowali autorzy w powieściach science fiction, biocybernetyka, cyborgizacje, potężna i wszechwładna sieć łącząca w sobie wszystkie zalety jakimi mogły nas obdarować multimedia. Pomijając nieustanne zagrożenie terroryzmem, które od lat paraliżowało cały świat, wszystko szło we właściwym kierunku, czyli ku lepszej przyszłości. No i komputery wycięły nam numer. Wpierw podejrzewano atak terrorystów, dopiero po kilku dniach ludzie zrozumieli, że przeciwnik jest o wiele niebezpieczniejszy. Wtedy jednak było już zdecydowanie za późno."

  Dzisiaj startujemy z przedsprzedażą limitowanej edycji gry fabularnej Neuroshima: Rok Molocha - nowego, pięknego wydania w pełnym kolorze i twardej oprawie o nakładzie jedynie 2020 egzemplarzy.


  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.