• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Rozstrzygnięcie zabawy mikołajkowej i trochę nowości

  Dobry wieczór,

   
  Dzisiaj przynosimy wesołe nowiny (przynajmniej dla kilku szczęśliwców), ponieważ czas rozstrzygnąć nasz mikołajkowy konkurs, który od jakiegoś czasu rządził na naszej Facebookowej stronie - wyniki możecie sprawdzić tutaj:

  https://web.facebook.com/dragoneyePL/posts/409020146303574

   

  Poza tym mamy kilka newsów - w telegraficznym skrócie, ponieważ Mikołaj blisko, paczki się same do Was nie wyślą, a nasze elfy są tak zapracowane, że sam Imperator, Lord Dowódca we własnej osobie musiał użyć swojej mocy aby ich wspomóc.


  This War of Mine - Opowieści ze zniszczonego miasta
  Przedsprzedaż - premiera zapowiadana na 12 grudnia

   

   

  Posiadłość Szaleństwa: Świątynia Świtu

  Ruszyła przedsprzedaż - premiera zapowiadana na 12 grudnia

   
   

  Star Wars: X-wing - druga fala

  Przedsprzedaż trwa - oficjalna premiera planowana na 7 grudnia

   

  Pandemic - 10th Anniversary Edition (wersja Polska) - wysyłki ruszą najprawdopodobniej w nadchodzącym tygodniu. Na Mikołaja raczej nie dotrą, ale gorączka na gwiazdkę murowana.

   

  Ostanimi czasy premierę miał dodatek do Terraformacji Marsa: Kolonie - cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że cały zapas jaki mieliśmy przeznaczony na te Święta dosłownie wyparował w kilka dni. Kolejna dostawa już do nas jednak jedzie i powinien on być dostępny już jutro, najpóżniej we wtorek.

   

  Pojawiły się także w naszym sklepie unikalne maty do gry Horror w Arkham oraz Gra o tron: gra planszowa - sprawdźcie koniecznie - zbieramy już zamówienia.

   

  Pozdrawiamy i trzymajcie się ciepło!

   

  DragonEye

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.